שינוי קריירה-כיצד "לתרץ" זאת ברזומה

happymami

New member
שינוי קריירה-כיצד "לתרץ" זאת ברזומה

9 שנים אני בתחום ההייטק בתפקיד מנהלת פרויקטים ומנתחת מערכות.בשנה האחרונה,לאור העובדה שמשפחתי הורחבה,אני רוצה לעבור לתחום אחר,יציב יותר ושפוי יותר מבחינת שעות.אני רוצה לשמר את יכולות הניהול שלי ויכולותיי העסקיות גם במשרות הבאות.כיצד אוכל "להישמע" משכנעת ברזומה שלי שאכן רצוני בשינוי כיוון ?

coachingyou

New member
שינוי קריירה

קורות חיים הם דרך להציג את עצמך, לגרום לאחרים להתעניין בך. בתחילת קורות החיים, לאחר הפרטים האישיים, את יכולה להכניס את הכותרת: משרה מבוקשת. תחתיה את יכולה לתאר איזו משרה את מבקשת, וכמובן להדגיש את הכישורים והיכולות המתאימים למשרה המבוקשת. את לא צריכה 'להישמע' משכנעת ברזומה, את צריכה קורות חיים שימשכו את העין, שיתנו מענה לשאלות האם את מתאימה למשרה או לא. בראיון העבודה כנראה תישאלי על כך - אז , כמו בכל נושא בראיון עבודה, את צריכה להתכונן ולבדוק עם עצמך מה הסיבה האמיתית לשינוי, מה את רוצה/לא רוצה לומר. בשיחה תוכלי להסביר עצמך, אם תידרשי, למה השינוי חשוב ומשמעותי לך. בשיחה את צריכה לשים דגש למה את מתאימה למשרה שאליה ניגשת ולא למה השינוי. אנשים רוצים להתפתח, לחוות שינוי בעבודה/בחיים וזה די מקובל כיום. בהצלחה, דורית גן-מור

רגע אחד !

נראה לי שמקור הקושי הוא בתפיסה שלך שאת צריכה "לתרץ" כבר שם את פוגשת רגשות קשים וביקורת שלך על עצמך לא המצאת תהליכי שינוי, את לא האמא הראושנה שמשנה סדרי עדיפויות בקריירה לאור צרכים משפחתיים מנהל / ארגון שלא מסוגל או לא רוצה להבין, ישנם כאלה, ברור. את לא רוצה למצוא את עצמך במחיצתו לעומת זאת ככל שאת ברורה עם עצמך ונקייה בשקט הפנימי שאת פועלת מתוכו ככה תחסכי מעצמך טרטורים ואנרגיה מבוזבזת. אני משוכנע שישנם מנהלים וארגונים שמעריכים מחויבות משפחתית ועדיין זקוקים לאדם בעל ניסיון ניהולי ומקצועי מוכח ורציני העולם עדיין לא התחרפן כולו שבוע מצוין שיהיה לך ובהצלחה גדולה

למעלה