שיעול

tamma1

New member
שיעול

הקטן שלי בן 2 ממש משתעל כבר הרבה זמן. רציתי לדעת אם יש הבדל בין שיעול ייבש לשיעול רטוב כמו שאומרים מבחינת הטיפול מה מומלץ?

tomifu

New member
היייי

הייי TAMMA1 יש בהחלט הבדל....שני סוגי השיעול מראים על פגיעה בתנועת הנוזלים בגוף (עפ"י המודל הסיני הרפואי)... האחד היבש מראה על חוסר יכולת הפצה של הנוזלים בצורה תקינה, דבר הגורם לסימני יובש והשני מראה על חוסר יכולת הפצה של הנוזלים ותקיעתם דבר הגורם לסימני הצטברות ליחה שהגוף מנסה לסלק. הטיפול שונה בשני המקרים אך בעיקרון הכללי יהיה להשיב את המצב המווסת על כנו ולהסדיר את תנועת הנוזלים בגוף. זאת עושים ע"י צמחים, דיקור סיני ושיטות נוספות.. כמובן שלצורך בירור או טיפול יש ליצור קשר עם מטפל מוסמך ורצוי אחד שיש לו נסיון בטיפול בילדים. הרבה בריאות לך ולמשפחתך תום

ינוקא1

New member
אם השיעול יבש

ניתן להיעזר ב"גוגל מוגל" - תרופת הפלא.

tamma1

New member
שמעתי על זה

אבל מה זה בדיוק? איך מכינים את הגוגל מוגל הזה? האם אתה מכיר מטפל טוב לילדים באיזור הצפון? מה לגבי מוצרי מדף שיש בבתי טבע מרקט וכאלה? (השיעול אכן ייבש).

tamma1

New member
צפון צפון

גליל עליון. למה אבל זכור לי שמוצרי חלב לא טובים לשיעול, נזלת וכל זה..? לא? (כי ראיתי את המכון של הגוגל מוגל ויש בו הרבה חלב..)

מוצרי חלב

גם אני מנסיון חושבת שעדיף בלי מוצרי חלב (וחלב פרה בפרט..) ולכן הגוגל מוגל לא נשמע לי כדאי... נסי למצוא טיפול טבעי, אולי לכי למטפל סיני שירכיב לילד איזה פורמולה מצמחים, אני יודעת בוודאות שזה עוזר.

למעלה