שיעור הילודה בחברה החרדית הוא פצצה שצריך לנטרל

נשלחה הודעה להנעלה: פגיעה בהורים ודרישה לסילוק הזבל הסמאלני

"ברצוני לדווח על הודעה זו כבעלת תוכן פוגעני. אבקשכם לנקוט צעדים מתאימים ולסלק את הזבל הזה מהפורום."

הודעה שנייה להנעלה: טפלו בביריון הסמאלני הזה

ברצוני לדווח על הודעה זו כבעלת תוכן פוגעני. אבקשכם לנקוט צעדים מתאימים ולסלק לצמיתות את הזבל הזה שלא מפסיק לקלל את ההורים של גולשים. אם לא תעיפו אותו תהיו אחראים למה שיקרה בפורום הזה תוך עירוב הנהלת הפורומים וגורמים אחרים.

אתה המראה והפנים של הסמאל 0מול חילון קיצון

בושה וכלימה בזיון . הקפ3ה כל שעה עגולה חובה .

tgranot1

New member
אז אתה אומר שלא צריך לנטרל לא את הערבים ולא את החרדים?

tgranot1

New member
אז אני מבין שאין לך בעיה עם עצם הנטרול עצמו.

רק כלפי מי הוא מופנה.

איציק3332

New member
אני שוחר שלום ושלווה,ברור לי וכולם שהעולם יהיה שליו ושקט

כאשר יהיו בו כמה שפחות עברים שמייצרים רוע טרור אלימות פשע

tgranot1

New member
מסכים עם כל מילה...

העולם יהיה שלו ושקט כאשר יהיו בו כמה שפחות "עברים" , כפי שאמרת, המייצרים רוע טרור , אלימות , ופשע. הרבה פחות גולדשטיינים טובים לכולנו.

איציק3332

New member
הכוונה ערבים ואל תתחכם

טוב שהבאת דוגמא למחבל יהודי מלפני 30 שנה. דוגמאות למחבלים ערבים ופושעים ערבים יש כל יום וכל שעה

tgranot1

New member
טוב מתנצל. הייתי צריך להיות עדכני יותר.

הרי ישנו החלאה המהלכת בן אוליאל ששרף משפחה .

סוהי 7

New member
עוד נפיחה גזענית ממוקדת

ויש עוד גירסה ששכחת:"שיעור הילודה בחברה הבדואית היא פצצה שצריך לנטרל"......זה יעבור בשקט אצל האספסוף השמאלני הצבוע?

tgranot1

New member
אז מכיוון שהבנת מהיכן הגיע

מקור ההשראה שלי. כמעט מילה במילה אגב. אולי זה הזמן שתבחן מה בדיוק הפריע לקולגות שלך בדברים הללו שבתגובות שלהם רצו לאזן, לא למנוע את התופעה. דווקא למקור ההשראה שלי ישנם הרבה ילדים. הוא אפילו מתנקש שאישתו תלד ללא סוג מאוד מיוחד של נשים המפריעות לה , ועוד בבתי חולים ציבוריים.

סוהי 7

New member
כבר הבעתי את דעתי בנדון על סמוטריץ'

סמוטריץ' הוא איש ימין קיצוני,אוהב ארץ ישראל קיצוני וגזען קיצוני.....אני נגד קיצוניות כעיקרון,אבל אין בזויה,נחותה,מגונה ולא אנושית כמו הגזענות.וסמוטריץ' ביטא אותה לא פעם.

ננו ננו

New member
זכותך להביע כל דיעה אבל זו היא ממקור לא חכם .

מה שקורה בטבע במשך 4 מיליארד שנים , קורה גם לבני האדם . השרשרת התורשתית שיש לה הרבה צאצאים היא הקיימת אלה שהיו עם מעט צאצאים נעלמו . אם הבדואים יולידו הרבה והיהודים מעט אז המדינה תהייה בדואית ולא יהודית .

למעלה