שיעור תנ"ך מחר בחיפה!

שיעור תנ"ך מחר בחיפה!

שלום לכם! קודם כל - קוראים לי אילת ואני מש"צית ממחוז ירושלים. נעים להכיר. עכשיו לעניין - מחר בערב יתקיים שיעור הכרות עם ארגון נח"ת - נוער חובב תנ"ך - בנווה שאנן שבחיפה. פרטים בקישור המצ"ב. כולכם מוזמנים!! (כמובן שמן הסתם מיועד יותר לחיפאים שבינינו, בתקווה שיש כאלה...) (ואם זה לא מקובל פה ונתפס כספאם - מצטערת...) ערב מצוין לכם!

איזה צבעונית את P:

קוראים לך אילת, את גרה בחיפה, ומשצית ממחוז ירושלים. לא פלא שאת משצית XD תגידי... איך את גרה בחיפה אבל במחוז ירושלים? ולמה קוראים לך אילת? P: אגב... יש לי הרגשה שאת לא חיפאית, וסתם קישרתי את זה כשאמרת "לחיפאים שבינינו". עדיין, זה גדול אם היית גרה בחיפה P:

רון... את שרוטה לגמרי

אילת משצית ממחוז ירושליים.. והיא בכלל לא גרה בחיפה... (אלא אם כן עברת דירה ולא דיווחת על זה חח) וממ נראלי את מאוהבת בעיר שלך יותר מדי.. לא קוראים לה אילת (כמו העיר) אלה אילת ובאנגלית- ayelet. חחחחח

תודה שני! חחח

בע"ה יו, לא חשבתי שככה יבינו את זה... אז כמו ששני אמרה - אני גרה במעלה אדומים, שזה חלק ממחוז ירושלים (כבוד!). היה שיעור תנ"ך בחיפה, של ארגון נח"ת שאני חלק ממנו (אבל אני במחוז ירושלים...) ואילת זה כמו איילת, אבל עם י' אחת (אילתים חושבים רק על שם העיר שלהם, הא?
) בקיצור - תודה לשני על ההסבר (שמן הסתם יותר ברור משלי...) והיה ממש כיף בשבת
יום טוב!

חחחחחחחחחחחחח

אבל זה הצחיק אותי. אני מכירה מלא אנשים שקוראים להם "אילת". תאשימו אותי? XD שני. היום רק גילית שאני שרוטה? חחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח

מלא זמן לא דיברנו אז הספקתי לשכוח :p חחחחחח ואיילת... ההסבר שלך היה מעולה.. פשוט הסברתי כי לא הייתי סגורה על זה שאת נכנסת לכאן תמיד חח

למעלה