שיקולים אישיים...

TheLoneWolf

New member
שיקולים אישיים...

מישהו מכם חושב שלמתרגלים (כמובן שהם אלו האחראים לציונים) יש שיקולים אישיים (בהתייחס לסטודנט) בבדיקת העבודות שלהם או המבחנים או שרק אני מרגיש ככה? מישהו כבר נתקל בבעיה דומה? (סטודנט במסלול תקשורת)

מסובך מעט...

ת'אמת, זה אף פעם לא ממש הפריע לי, ובגלל זה לא יחסתי לזה ממש חשיבות.... שאני חושב על זה מצד אחד יש את החוקים (של המבחנים לפחות) שלא רושמים שם, כדי שהבדיקה תהיה הוגנת, ונקיה משיקולים כאלו ואחרים... אבל - לא פעם חשבתי שבטוח המרצים/מתרגלים יושבים עם רשימת תעודות זהות. מצד שני, אני ממש מאמין שיש שיקולים בעד סטודנטים שהמתרגלים/מרצים מכירים/אוהבים וכו', אני מאמין שכשהם קוראים את העבודה/מבחן הם ינטו יותר לכיוון סטודנט כזה... לא נתקלתי בבעיה מסוימת כזו, לא יודע מה באמת קורה, אז יכולות להיות לי רק השערות... מה קרה לך? היה משהו ספציפי בנושא?

TheLoneWolf

New member
כן משהו ספיציפי

נתקלתי בתגובות לא אוהדות במופגן מצד דמות מסגל ההוראה (אני בכוונה ממעיט בפרטים...) ואני מרגיש את זה גם ביחס וגם בציונים.. בוא נגיד שזה ברור שזה לא במקום ואפשר לדבר על זה שעות ולפתח דיונים בנושא אך בסופו של דבר אני זה שנפגע כאן...

ניסית לפתור את זה איכשהו?

אני חושבת שאם אתה מרגיש כך, יש מקום לפנות למרצה/מתרגל ולשאול אותו מה קורה ולאו דווקא לשייך את זה לשיקולים אישיים שלו כי גם אם מעורבים כאלה, הוא לעולם לא יודה... אבל כן יש מקום לברר למה נכשלת/ קיבלת תגובה לא אוהדת וכו'. זה יעזור לך להבין וימנע מצב של ספקולציות מסוג כזה...

למעלה