שירים אופטימים VS פסימיים- דיון

heoded

New member
שירים אופטימים VS פסימיים- דיון

בואו נדון על שירים אופטימים מול פסימיים של רונה:

אני מוצא את עצמי הרבה מאד פעמים שומע ומקשיב לרונה ושומע המון עצב וכאב ושירים אחרים שהם אופטימיים יותר ויותר קלילים (מאחר ואני מקשיב בלי סוף לרונה שעות/ימים/שבועות/ברכב/באייפון ובכל מקום אפשרי)..

רציתי שכל אחד/ת יגיד מה השיר האופטימי שהוא אוהב של רונה ומגדיר אותו ככזה ,וההפך, השיר הכי כואב הכי צובט והכי נוגע בכאב ובדכאון:

1. אופטימי : "בתוך אגם קפוא"

2. כואב : "הבור"

אם בא לכם תמשיכו

אני רוצה להבין האם נכתב כאן בין השורות

שמצאת יותר משיר אחד וחצי אופטימי של רונה? האם הדברים נכונים?

אם כן - מדובר בהוצאת דיבה ולא פחות! לא ראוי להשמיץ כך את השירים של רונה! להגיד עליהם שהם אופטימים? מי שמע כדבר הזה???

לא יקום ולא יהיה!

heoded

New member
ענקית! ניסיתי להיות הכי פוליטקלי קורקט

אין מה לעשות השירים של רונה ברובם חותכי ורידים...ואולי בגלל זה אני כ"כ אוהב אותה, כטיפוס שמתחבר לכאב/רגש וכאלה...
אבל עדיין יש לה לא מעט שירים חיוביים ואופטימים שגורמים לי להרגיש טוב... "אני מחבקת את כל..."
אני כ"כ רוצה לחבק את רונה!

Netta172

New member
לחיות נכון ונס

אופטימי- לחיות נכון
פסימי- נס

לא השירים הכי אופטימיים או פסימיים, אלא מה שעלה לי כרגע.

heoded

New member
טוב, מאחר ויש הרבה קופצים, אני אכנס לסיבוב 2

אופטימי : זמן פציעות (מהמראות ונחיתות)

פסימי: מי מפחד מהזריחה..

בכלל היה נורא בא לי שאולי ננתח את השירים יחד, ונראה איך אנשים חווים ופוגשים את השירים...(אם זה חופר מדי אז לא חייב) אבל זה נראה לי סופר מעניין...

האמת צריכה להאמר

אופטימי: לחיות נכון. זהו, אין עוד אחד. הוא יחיד ומיוחד והשאר מקסימום לא מאוד פסימיים.

הכי פסימי בעיני כרגע: הבור. כה פסימי עד כי רוב הזמן, בשביל לא לעצור בשולי הדרך ולמרר בבכי על מר גורלנו, אני שומרת אותו לימים עצובים באמת, שבהם הוא יכול להחליק בגרון ביתר קלות.

גם לחיות נכון לא אופטימי...

אמנם המנגינה שלו קלילה וחמודה אבל המילים די פסימיות - המחשבה איך "נכון" לחיות לעומת המציאות בה חיים חיי טעות.

אל תתני לעובדות לקלקל לך את המציאות

אופטימי יותר מאחרים, הכי אופטימי שיש (לרונה).
באותה מידה גם ל"הפעם האחרונה" יש מוזיקה קלילה והוא עדיין כבד ועצוב. לחיות נכון לפחות מרמז שיש סיכוי לאופטימיות ולחיים טובים.

אני לא בטוחה שיש קשר בין הדברים

אני אוהבת לחשוב עליה כעל אופטימית בדרכה המלנכולית
.

אני לא באמת חושב

שרוניה היא טיפוס פסימי.
לדעתי בכלל זה תמיד הפוך, מי שפסימי כותב אופטימי ומי שאופטימי כותב פסימי

daniel ben ari

New member
גם בוקר חדש אופטימי!

עצוב, נכון, אבל אופטימי סה"כ עם תקווה לטוב.
לפחות על עצמי אני יכולה להעיד ש"מה אפשר לעשות מלבד לחכות שיגיע בוקר חדש" התנגן לי הרבה פעמים בראש ברגעים קשים.. שלא נדבר על הבית האחרון שהוא בכלל אופטימי..
רונה? פסימית? נהההההה

למעלה