~~~שירים וסיטואציות~~~

~~~שירים וסיטואציות~~~

אממ מישהו ניסה לפתוח שירשור כזה אבל לא הלך לו אז אני יעתיק ת'רעיון ואשדרג אותו! אז ככה...אני נותחת רשימה של סיטואציות,ואתם תכניסו לראש את הסיטואציה ותגידו המ יהיה השיר שיהיה ברקע לפי דעתכם. זה יכול להיות נחמד! 1.גבר הולך ברחוב ופתאום קולט מישהי ומתאהב בה במבט ראשון----הבחירה שלי:pRETTY WOMAN...השיר 2. מישהי רק גילתה שהגבסר שלה בוגד בה והיא יושבת בחדר ובוכה---I LERND FROM THE BEST, של וויטני יוסטון 3. זוג חברות שמכירות מלא זמן רבו,אחרי תקופה ארוכה של רצון להלשלים הן משלימות---- COUNT ON ME 4. זוג רב ריב רצחני,כולל מכות--- YANNI-NOSTALGIA אמממ סיטואציה אחרונה: מישהו נזכר בילדות שלו---YANNI-ADAGIO IN C MINOR תשרשרו

ganooov

New member
המממממ.

חבל לתת סיטואציות שבלוניות. שכל אחד ירים את הסיטואציות שנוחות לו, יכתוב את הנרטיב שלהן, ויוסיף את השיר
. תני לי לחשוב על זה, נושא מעניין, אם כי קצת יותר מורכב ממה שאפשר לחשוב
.

pink cigarette

New member
אוי.

1. Bitter sweet Symphony, אחח, הקיטש. ואולי גם, בשינוי סיטואציה קל (תוספת פשוט - הם מתרחקים אחד מהשני לאט לאט והוא מבין שאין שום סיכוי) שיר של להקה ישראלית (עוד לא) מוכרת, Salvation. שם השיר Locked. 2. משהו של APC. 3. לא זוכרת איך קוראים לשיר.. whatever I said, whatever I done I didn't mean it.. בלה בלה בלה. או.. אולי.. נו, לאחשוב. ברח לי. 4. כולל מכות? Sickman או God Smack. של אליס אין צ'יינס. אבל יותר טוב, Another Piece of My Heart של ג'ניס ג'ופלין. 5. הו-להלהלה. Summertime בביצוע של ג'ופלין, או הקיץ האחרון של שפיות זמנית, או morning has broken של קאט סטיבנס, או.. די.

למעלה