שירים לחתונה

• פותח הנושא veru
  • פורסם בתאריך

veru

New member
שירים לחתונה

שלום לכולם! בעלי לעתיד ואני חולים על כל מה שקשור לארגנטינה (השפה, התרבות והמדינה בכלל) אז החלטנו שבחתונה שלנו רוב השירים יהיו בספרדית ורובם של זמרים ארגנטינאים! אודה לכל מי שיכול להמליץ לנו על שירים שקטים מרגשים בסגנון השירים של axel וקצביים לטיניים כאלה שפשוט אי אפשר לשבת כששומעים אותם, כמו של thalia, chayanne גם שירים בפורטוגזית, יתקבלו בברכה. ועוד בקשה... שיר הסלואו שלנו הולך להיות כנראה eso של axel מישהו יכול בבקשה לתרגם לנו אותו?

marcenav

New member
הינה המלצה הראשונה שלי

והשיר הוא של חואנס Juanes - Para Tu Amor יכול להיות נחמד בזמן ששניכם צועדים לחופה.

אלון 58

New member
אני יכול להמליץ לך על THALIA...,

רק קחי בחשבון שהיא אינה ארגנטינית,אלא מכסיקנית,הסגנון הוא יפה ודומה,רק לא מתוצרת ארגנטינה,אז לשיקולך.

maozeitan

New member
רוב הזמרים שהזכרת פה אינם ארגנטינאים

לדעתי צ'אייאן הוא בכלל בפוארטו ריקו וטליה היא מקסיקנית (ולא ארגנטינאים) ככה שכדאי שאם אתם רוצים זמרים ארגנטינאים כי אתם "חולים" על כל מה שקשור לארגנטינה תבחרו ב COTI אולי בסולדד פאסטורוטי ולדעתי אם אתם רוצים לעשות משהו מגניב אז תעשו שירי נוסטלגיה של שנות ה -90 שכל המדינה היתה "חולה" על השירים האלה כמו של אנדריאה דל-בוקה הידועה כאנטונלה ויש עוד כמה כאלה להיטים כמו CAMBIO DOLOR של נטליה אוריירו זה יכול להיות ממש מגניב. זה יחזיר את כולם 15 שנה אחורה.

אלון 58

New member
אם כבר מדברים על אמנים/יות ארגנטינים...,

אז הערה חשובה עבורך,שיתכן וזה ידוע לך,אבל בכל-זאת:נטליה אורירו אמנם פועלת ומשחקת בארגנטינה,אבל היא אינה ילידת המדינה,היא בכלל מאורוגואי,והיא לא מסתירה את זה ואפילו גאה בזה,וכנראה בצדק מבחינתה,ב-
המפורסם שלה,שמופיע בו השיר cambio dolor,ישנו גם שיר שנקרא Uruguay,שכנראה הוא בעל משמעות,רק שאם מקשיבים למילים,השם אורוגואי כלל לא מופיע כלל בשיר,על-אף שמו.

למעלה