שירים מהפרק-

קובי221

New member
שירים מהפרק-

יש אתר שכותב אילו שירים היו בכל פרק ובאיזו סצנה? כי אני מכיר בכמה סדרות שעושים את זה... אתם מכירים אם יש את זה בהאנטומיה?

כן אתה יכול למצוא באתר הבא

זה מצויין גם על פי סדר ועל פי פרק ועונה |לינק|http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/|סלינק| מקווה שעזרתי

קובי221

New member
תודה../images/Emo13.gif

אני לא רוצה להיכנס כדי שאני לא אחשף לספוילרים, אבל את יכולה לשים את של הפרקים שהיו, וגם בכל פרק בשירשור של התקציר והחוויות מהפרק להוסיף את השרים הרלוונטים לאותו פרק? ותודה

נצל"ש - חדשה

היי אני שירן, 16 חולה על הסדרה, היא פשוט גאונית כל כך כיף לראות אותך:) נראה לי אני אתחיל לראות בקצב של ארה"ב.. הם עדיין בעונה הראשונה?

אין בעיה בכיף אני עכשיו ישים לך את

השירים של השלושה פרקים אחרונים ולגביי תקציר המנהלת אמרה שהיא תדאג אבל אין בעיה אני יכולה לפרסם טוב ככה: Episode 1: A Hard Day's Night Song: Grey's Anatomy Theme / Cosy in the Rocket Performed by: Psapp "Portions For Foxes" Rilo Kiley "Super Cool" Bang Sugar Bang "They" Jem "Dance" O.A.O.T.S. "Ready to Rise" Vaughan Penn ) "Life is Short" Butterfly Boucher "Into the Fire" Thirteen Senses Episode 2: The First Cut Is The Deepest You Wouldn't Like Me" Tegan and Sara Sister Kate" The Ditty Bops "Live and Learn" The Cardigans Wait" Get Set Go Somewhere Only We Know" Keane (אחלה שיר מומלץ השיר מהפרסומת) Episode 3: Winning a Battle, Losing the War "There's a Girl" The Ditty Bops . "I Won't Be Left" Tegan and Sara "Wishful Thinking" The Ditty Bops . "You Are My Joy" Reindeer Section "Fools Like Me" Lisa Loeb מקווה שאמרתי עם אתה רוצה תקצירים וכו' תגיד לי...

קובי221

New member
תודה../images/Emo140.gif

את התקצירים אני לא צריך, תודה. ונראה לי המנהלת התכוונה שהיא תפתח שירשור עם מספר הפר ובתוכו התקציר ולשם נשרשר חוויות מהפרק... אז את יכולה גם, אם נוח לך ומתאים לך, לשרשר גם את השירים של אותו יום והסצינות מהאתר...

למעלה