שירשור היכרות

kiticat

New member
שירשור היכרות

כאן המקום לרשום- כל מה שעולה לכם בראש.... מי אני? מירי, 18 וחודש, אשקלונית, גרה עם ההורים. בימים אלו מסיימת תיכון (מחר בגרות אחורנה לפני מועד ב'), ועברתי היום תיאוריה! לא סובלת לגור בבית. לא מסתדרת עם ההורים ומקווה לצאת מפה בעתיד הקרוב....

ToryMaster

New member
היי

אני ויקי, בת 15, שוקלת לעזוב את הבית ברגע שאני אגיע לגיל 18, עד אז אני אשאר כאן ואלמד מכם כמה שאפשר

marysia

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

לזה שעברת תיאוריה! ומזל טוב לסיום בגרויות! מתי את מתגייסת? את בת יחידה או שיש לך אחים?

kiticat

New member
אני מקווה שיגייסו אותי

ב17 יש לי ריאיון במדור התנדבות בלשכת הגיוס, ונראה כבר. יש לי פטור רפואי... סוכרת. יש לי אחת ואחות, הוא בן 15 וחצי והיא בת 13 וחצי. אם אני מתגייסת זה יהיה עוד חצי שנה.

marysia

New member
הבנתי שאת רוצה

שיהיה לך! תראי אם תתיגיסי יהיה לך יותר קל לצאת מהבית תוכלי לקבל עזרה מהצבא.

marysia

New member
אף אחד..

לא אמר שזה פשוט. זה בכלל לא! צריך הרבה כוח רצון קצת עזרה מהורים וזה אפשרי. וגם תלוי מה מוביל אותך לצאת מהבית ועד כמה המצב חמור ומה כבר עשית עד עכשיו כדי לצאת מהבית פנית למישהו עובדת סוציאלית יועצת בית ספר או משהו בסגנון. בעיקר זה לא רק לצאת אלה גם לשרוד אחרי שאת יוצאת זה הרבה יותר קשה.

akapulko2020

New member
דווקא

צה"ל מגייס -בהתנדבות-בנות עם סוכרת:מישהי שאני מכירה שירתה שירות רגיל והכל,מלבד החובה להגיע כל שבוע למעקב אצל רופא צבאי... אז המון

ChipsMan

New member
אני ../images/Emo9.gif

אלכס, בן 18 וחצי מהקריות. עתודאי, מסיים שנה א' בחוג למדעי המחשב באוניברסיטת חיפה. נכון לעכשיו גר בבית, וזה כנראה ימשך עוד הרבה זמן. עצמאות כלכלית לא תהיה לי במשך 3 השנים הראשונות של השרות, אבל אני מקווה שב-3 השנים האחרונות (קבע) אני אוכל להתבסס.

apl

New member
../images/Emo26.gif

קודם כל-מזל טוב על הפורום...אני יוצאת מנקודת הנחה שיש הרבה בני-נוער(אך בטח לא הרוב
)שרוצים כבר בעצמאות;בין אם לצאת לגור מחוצ לבית-ההורים ובין אם להישאר בתוכו(אין ברירה,ואפילו לא רע פה:))ולהיות עצמאיים בדרכים אחרות...אז כל אחד ימצא משו בפורום. חוצמזה,אני ענתייי בת 17 וחצי גרה עם ההורים ואפילו נהנית(לא ממהורים,אלא מה"לגור"
,אין צפיפות בבית גדול,אז זה מצב אידיאלי בשבילי)... זהו..לפרטים נוספים אפשר להציצ פשוט בכרטיס אישי שלי,ופשוט לשאול.. שיהיה סופ"ש מדליק לכולם, ענ|ת|.

or 343

New member
סחטיין על הפורום החדש ../images/Emo57.gif

טוב, אני אור, בת 17 פלוס, מירושלים . גרה עם אמא שלי וחולמת כבר הרבה זמן לגור לבד, אך נראה לי שבעקבות המצב הכלכלי הקשה אני אאלץ לחיות בבית עוד כמה שנים טובות. אני חושבת שעצמאות מתבטאת אצלי בתחומים אחרים, ולא דווקא בלצאת מהבית. בכל זאת- נניח שאני אתגייס אני חושבת שזו באמת תהיה יציאה לעצמאות, כי כרגע אני לא עובדת, רק חורשת לבגרויות כל הזמן, וההורים שלי דואגים לי בעיקר...

galia16

New member
היי כולם!

גם אני חדשה..... בת 16, אני הכי צעירה פה? טוב, זה לא מפריע לי לרצות לעבור מההורים.... לפי מה שקראתי כול מי שעבר פה עשה את זה בעזרת הצבא.... מישהו יכול להגיד לי כמה יעלה לי פח זבל לגור בו בראשון לציון? מחר בגרות אחרונה אחרי זה נחפש עבודה לקביעות.... אבל בשביל לשלם שכר דירה נצטרך להתמיד בעבודה לפחות עד הגיוס, או שנמצא את עצמינו חזרה אצל ההורים....

kiticat

New member
אני דווקא חושבת

שבמהלך גיוס יותר קשה לשאוף לעצמאות. פח זבל? אני יודעת טווחי מחירים לאיזור המרכז. את יכולה למצוא "פח זבל" ב200 דולר לחודש. אבל יש דברים שונים לקחת בחשבון. כמו ריהוט מלא או חלקי, קומה, איזור מדויק, מזגן ועוד.... חוץ מזה יש חשבונות חודשיים- חשמל, ארנונה, מים, וגז. ובנוסף אוכל וקניות.

הממ ../images/Emo9.gif

אני שירע (ה) בת 17 ו-.. ממממ.. 3 חודש... חולונית... קיבלתי בודה חדשה !!! והתחלתי ללמוד נהיגה.. הבגרות האחרונה יום שני... היום יש לי משמרת ראשונה בעבודה ( שירעע מלצרית ייפי יאיי..
) ואני מקווה לטוב ! .. אני נורא מפחדת שאני אשכח הזמנות או שאשבור משהו
ואני אחרי הבגרות צריכה להתחיל ללמוד תאוריה אחרת המורה שלי אמר שהוא יפסיק לי את השעורים
מזל טוב מירצ'יקית על התאוריה !! מסתדרת טוב יחסית עם ההורים.. ואני חושבת שאגור כאן עוד הרבה זמן... מה שהכי רציתי לרשום פה. זה שאני מרגישה עכשו סופר ילדה עצמאית !!!!!!!!!
כי התחלתי ללמוד נהיגה.. ומצאתי עבודה לבד בלי שום פרוטקציות ושום עזרה

or 343

New member
למה לעזוב כ"כ מהר את ה../images/Emo82.gif

תחשבו על זה שאם אתם עוזבים את הבית בגיל 16 או 17 אתם גם צריכים לממן את זה, באמת יש לכם ראש לזה? לא עדיף לסבול עוד קצת ואז לעזוב כשתהיה לכם עצמאות כלכלית???

heaven is here

New member
היי לכולם

אני שירה, 16 וחצי מראשון. גרה עם ההורים ומתה לגור מתישהו כבר לבד... אבל אני אחכה עוד זמן כדי להרוויח מספיק כסף לזה.

SHOGER HTE BABE

New member
עוד דנדשית...בת 15...

היי אני בתאל וכרגע בחופש... וזה אומר שאני הכי קטנה פה
ומזל"ט על הפורום.. ובקשר לעצמאות אני מתה אבל מתה להגיע כבר למצב שאני יוכל לעבוד במשהו כדי להרוויח כסף לבקש כי זה דיי מעצבן לבקש מההורים, ויש הרבה שאלות לפני קבלת הכסף... אבל בכל מקרה מתה לעזוב ת'בית ולגור בדירה משלי... אבל הקטע של העצמאות בכסף הכי חשוב לי... כי ברגע שאני מרוויחה לבד יש לי את החשבון שלי וזה דבר שאני מאמינה שייתן לי הרגשה מצויינת.

וִיקוּש

New member
היי לכולם ../images/Emo39.gif

אני ויקי, בת 18 מבאר שבע
וזה נראה לי פורום שכדאי להשתקע בו. סיימתי תיכון ואני גרה עם ההורים. מצד אחד מתחשק לי לחיות בדירה משלי, לא לבד כמובן כי זה משעמם... אבל איך שאני מכירה את עצמי אני נתקעת בבית של ההורים עוד מלא זמן לפחות עד סוף השירות הצבאי... אבל מותר לי לחלום, לא?

למעלה