שירשור היכרות

KoSeMeT

New member
אני..

אורלי, בת 20, מר"ג, עדיין גרה עם ההורים מחכה שיהיה מספיק כסף כדי לעוף מפה.

melatonin

New member
שלום לכולם ../images/Emo13.gif

אני דור, בן 20, חייל בשירות חובה. גר במרכז אצל ההורים (גרושים - בגדול גר בבית של אמא), משרת בת"א. כמו כולם, לא סובל לגור בבית. זה לא שאני לא מסתדר, רוב הזמן זה די בסדר, אבל אני חושב שמיציתי כבר את הקטע. מה גם שאין לי מה לעשות בחור שאני גר בו, ולכן המטרה היא ת"א (גם קרוב לבסיס וגם לחיי חברה נורמליים). אני מסיים עכשיו שנה ראשונה בצבא, ובעוד שנתיים נכנס לקבע די ארוך (שנתיים וחצי), מה שאמור לסדר אותי מבחינה כלכלית. הייתי עובר לגור לבד כבר עכשיו אבל אין לי כסף וה 400 ש"ח בחודש לא יספיקו לי אפילו לקולה. כרגע התכנון הוא לשרוד שנתיים בבית עד הקבע (או קצת לפניו) ואז לברוח כל עוד נפשי בי. זה בגדול. תכנונים לטווח הקצר לא ממש רלוונטיים עדיין בשבילי, אבל זה נשמע מעניין בכל זאת... בהצלחה לפורום

FATSTAR

New member
טוב אני אדם

אני אדם אני בן 16 ממחרררררררררררררר :))) ווווו אני פה כי אני לא אוהב להיות בבית שלי... יש לי סיבות... אני מגינות שומרון ולמי שלא מכיר זה ליד כפר סבא.. ומי שלא מכיר את כפר סבא אני לא יודע איך אתם לא מכירים חחח... סתםםם אני אוהב אותכם חיחיחי

דהאנית

New member
שלום כו../images/Emo9.gifלםםם!

קוראים לי רבקה, אני בת 19.5 גרה בישוב בשם דׂלב, ואני דווקא נכשלתי בתיאוריה ראשונה בשל 5 טעויות מטופשות.. חח לא נורא , נעשה עוד פעם. אני עומדת בסיום של שתי שנות שירות לאומי, ויש לי קצת ממה שנקרא "קדחת השחרור הנוראית". קצת חוששת מהיציאה. וטוב לראות אתכם!

akapulko2020

New member
טוב ../images/Emo68.gif

אני "במקור" מאשקלון-אחרי צבא, כרגע לומדת בחיפה,מסיימת בקרוב ,בינתיים יש עבודה -אבל לא לעוד הרבה זמן ,בסוף הקיץ כנראה חוזרת לגור עם ההורים-בתקווה למצוא עבודה ... דווקא לא לחוץ לי לשכור דירה וכל העסק הזה,מעדיפה דווקא למצוא משהו במקצוע (הנדסת אלקטרוניקה/מחשבים) מספיק קרוב לבית ההורי םכדי לגור איתם זמן-מה ולחסוך...אחר כך ,החבר יסיים גם הוא ללמוד ונראה איפה נגור
אחלה פורום

akapulko2020

New member
אופס ../images/Emo13.gif

שכחתי להגיד בת כמה אני-אוטוטו 26... (זקנת הפורום??? לאא..)

למעלה