שירשור פרק 43 - שבוע בפריז

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שירשור פרק 43 - שבוע בפריז

כל מה שקשור לפרק של היום
לכאן

ny22

New member
מנהל
אני פשוט אוהב את הסדרה הזאת

אני ממש אוהב את כל הסיבוכם של העלילה

יפה איך כל הזמן דברים זזים והידיעה של כל מיני דמויות משתנה.
&nbsp
זה היה יפה איך כל הקטע של הטבעת אצל בנדה עבר לא מעט היפוכים הפרק.
מעניין איך אותו אסיר ידע מי המתחזה...
&nbsp
אהבתי מאוד את ההקבלה של אגם וויקי - איך כל אחת גילתה שמשיהו שממש קורב לליבה (בטח שמתם לב לאגם יותר מחוברת לאבא שלה מלכל אחד אחד אחר במשפחה....) הוא לא באמת מי שהיא חושבת שהוא...
ההקבלה הייתה פשוט מעולה

&nbsp
אם אתם שואלים אותי - עם כמה שזה עצוב - טדי לא לוקח סיכונים ומתכונן לחטוף את המשפחה שלו (יפה איך שאגם חושדת בו).
ואלי הוא לא יודע שהיא ראתה את הסירטון אבל הוא לא רוצה לקחת סיכון.
מה שכן - אם הוא יחטוף אותם - זאת תהיה התקדמות משמעותית בעלילה, כי אז גם המשפחה שלו תדע שהוא חלק מהאירגון הזה...
העלילה פשוט מטורפת

איזו סדרה מעולה

Roei152

Well-known member
מנהל
האסיר לדעתי ידע מי הממתחזה
כי הוא יושב בכלא במסגרת קטנה הררבה זמן בכללא כולם מכירים את כולם וכו...

panda0zombie

New member
לא נראה לי הוא מתכן לחטוף אותם.. אבל הכל יכול לקרות עם גיורא

האסיר ההוא תמיד היה חשוד בעיני
מצד שני יכול להיות שבנדה אמר לו שיכול להיות שמישהו יבוא ושישגיח והוא לא זיהה אותו ובכלא בדרך כלל כולם מכירים את כולם

Roei152

Well-known member
מנהל
חזרתי ואגם נסעה
אגם ומשפחת שינפלד נסעה לפריז לשבוע... ואני חזרתי משבוע כייפי אבל לא נגיש .... שבוע של שיפוצים אבל מזל שזה אוטוטו נגנמר.....
אני ממש אוהב את הפרקים האלו אצל גיורא חמיצר בהם הכל זורם מהר.... הכל כ"כ מהיר שאתה לא יכול לנשום .... ההפתעות באות בקצב מהיר....
אין מה להגיד הבן אדם גאון!!! מה שאני ללא מבין זה למה טדי מבריח את המשפחה שלו? מה יוצא לו מזה??
ומענהיין מה קורה עעם לירון? אני דואג שרחלי לא קולטת שמשהו לא בסדר בסיפור הזה.....

panda0zombie

New member
מזל טוב על השיפוצים!

הוא מבריח את המשפחה שלו כי הוא כנראה יודע שרגע האמת מגיע והוא לא רוצה הפרעות

panda0zombie

New member
הייתי קוראת לפרק מבצע בייגלה אבל אוקי

אגב גם לילוש הייתה בבית קברות למה לא משתפים אותה במבצע הזה? איפה היא בכל הסיפור? גם מיטל ומצליח ולירון ממש חסרים לי.. נראה אותם אבל בטח עוד מעט

הבן דוידים גאונים אחד אחד! תוכנית מעולה הייתה להם רק חבל לי על אודי בן אדם מסכן לא מבין כלום ולא טורחים להסביר לו מה לעזאזל קורה
איך האסיר ההוא ידע שאיגור הוא מתחזה? למרות שתמיד חשדתי באסיר הזה וידעתי שאין מצב שסתם שמו אותו בעלילה

אודי הזה בן אדם חמוד... כל הכבוד לה שהיא חשדה בו! מה שמצחיק זה שדווקא אודי פקפק בזה ושאולי מעלילים עליו דברים ושאגם היא זאת שנוטה להסכים שיש משהו כי בדרך כלל זה הפוך והבן/בת של מכחישים
אני חושבת שטדי באמת שלח אותם לפריז.. כנראה כי רגע האמת מתקרב והוא לא רוצה הפרעות מצד המשפחה שלו בזמן שהוא עסוק כל כך
מוזר לי באמת שאגם לא יודעת מה המקצוע של אבא שלה... הוא עושה עסקים אבל היא הייתה אמורה לדעת בערך באיזה תחום וזה נגיד נדל"ן או משהו

Roei152

Well-known member
מנהל
האסיר הוא דמות משמוסיפה לעלילה היא לא דמות שצריך לדעת עליה
יותר מדי ....כלומר ההיא דמות שבאה להוסיף לעליללה ולתת לעלילה יותר אמינות ... כלומר בנדה צריך מישהו שעיתחבר איתו בכלא הוא כמו שי לי שבאה לתת יותר רקע לאגם ולחיים ה שלה להוסיף להוסיף

ny22

New member
מנהל
לגבי המקצוע של טדי - זה בדיוק מה שאני טענתי

זה ממש מוזר שהם אף פעם לא תוהים שם במשפחה במה הוא מתעסק...
&nbsp
הנה עבודה שלאגם אין שום מושג מה אבא שלה עושה ששואלים אותה.

panda0zombie

New member
אני מניחה שהם הסתמכו על העובדה שיש להם כסף

הרי בסופו של דבר יש להם כסף (והרבה ממנו) והם לא הסתבכו עם המשטרה וטוב להם ונחמד להם אז זה לא ממש מעניין אותם

ny22

New member
מנהל
כן, אבל זה מאוד לגיטימי שילד יתעניין במה אבא שלו עוסק

הדבר הכי הגיוני (אולי) זה שטדי אולי אמר שזה "סודי"...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
זה הגיוני בגיל 5-6
ואז ההורה יכול ללספר סיפורים והילד חי עם זה כאילוהוא לא חושד יותר מדי ...
טדי מספר שהוא בעסקים .. בעיני זה לגטימי שאגם לא חושדת בכלום.. וזה גם הגיונ...

שיר m

Well-known member
אהבתי ת'שם:)

לי מוזר שסוזי בתור ראש המועצה יכולה לצאת לשבוע תוך שעה

שיר m

Well-known member
אחלה פרק

אגם בטח לא תסע בסוף, ונראה כמה ויקי תצליח למשוך את איתן...

למעלה