שיר השבוע
+עוד משהו

A t z a

New member
שיר השבוע../images/Emo47.gif+עוד משהו../images/Emo80.gif

עוד משהו
- עכשיו אני בתקופת מבחנים ממש קשה ויש לי המון המון המון מבחנים (שבינתיים הולכים מעולה
) ועבודות להגשה... אני ממש מצטערת שאין לי כלכך זמן לעדכן פה את הפורום ולהעלות את שאר הגלריות...אני מבטיחה שברגע שיהיו לי כמה שעות פנויות אני אעדכן...בינתיים יש בערך 300 תמונות בלגריות...אני משתדלת להכנס הרבה מאוד לפה...כדי שלא תהיו מוזנים מצד המנהלת הרעה
. קבלו את סליחתי
שיר השבוע
והפעם... קח את מה שיש בי
תענו-
מה השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר?
מה דעתכם הכללית על השיר?(מילים,לחן)
מה מיקום השיר בערך ברשימת המועדפים שלכם?[חוות דעת כללית, לא צריך מספרים.]
זמר/זמרת/להקה -שלא- הייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן-
זמר/זמרת/להקה שהייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר:
שם השיר מתאים, או שאולי הייתם מעדיפים שיקראו לו בשם אחר?
האם השיר מתאים לאופי הדיסק?
רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר-
אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?
במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?
במידה ואין לשיר קליפ: איפה הייתם מצלמים אותו ואיזה קליפ הייתם עושים?
רוצים להוסיף עוד משו לאומה בקשר לשיר? שבת שלום

עונהההההההה../images/Emo9.gif

מה השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר? "יודעת זה חלום מתוק ואי אפשר הכול לרצות מסתפקת רק בנשיקה" מה דעתכם הכללית על השיר?(מילים,לחן) ממש יפה
, אני נורא אוהבת! לחן מקפיץ כזה ומתאים בדיוק, גם לכל האווירה של הדיסק.. מה מיקום השיר בערך ברשימת המועדפים שלכם?[חוות דעת כללית, לא צריך מספרים.] גבוהה! זמר/זמרת/להקה -שלא- הייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן- זמר/זמרת/להקה שהייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר: שם השיר מתאים, או שאולי הייתם מעדיפים שיקראו לו בשם אחר? מתאים!! האם השיר מתאים לאופי הדיסק? כן
רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- כשבא לי לקפוץ
אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים? לאא *אגב השאלה הזאת מזה מיותרת גם לגבי כל שאר השירים של איגי*
במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר? אין במידה ואין לשיר קליפ: איפה הייתם מצלמים אותו ואיזה קליפ הייתם עושים? הממ קליפ שמתאר בדיוק מה שהולך בשיר
רוצים להוסיף עוד משו לאומה בקשר לשיר? שיר מקסים

ערן1987

New member
*מתבייש*

לא מכיר כמעט שירים של איגי(אבל בטח יש כמה שירים שלה שאני מכיר אבל לא יודע שהיא שרה אותם)

A t z a

New member
לא נורא../images/Emo3.gifהוא לא כזה מוכר../images/Emo80.gif

אתה תכיר לאט
אנחנו נגרום לזה

mic22

New member
תקנה את הדיסקים ../images/Emo3.gif../images/Emo99.gif

ואז תכיר
דוור ואדום לא יקרים

ערן1987

New member
זה לא קשור ליקר

זה קשור לתאוות בצע שיש לי מדיסקים.. כל פעם שאני בחנות דיסקים אני מזיל ריר בטירוף,ואז יש מלא מלא דיסקים שבא לי! ולמזלי,המצב הכלכלי של המשפ' שלי הוא מספיק טוב שאני יכול להרשות לעצמי לקנות דיסקים,אבל אני תמיד מתקמצן.. אפילו התקמצנתי לקנות את ב-30 ש"ח את "מיוזיק" של מדונה.. לא יודע למה,אבל אני בקטעים כאלה אני מרגיש קמצן

A t z a

New member
נארף../images/Emo3.gif../images/Emo80.gif

המממ טוב אבל תאמין לי שאם תשקיע את ה40 או 50 במארז הכפול-לא תצטער... פשוט דיסקים טובים
חוצמיזה-איגי
חייבים איזה איגי בבית!

mic22

New member
עונההה

אוי שיר שליטה
מה השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר? אממ יש שניים "ואז אני חושבת, למה נענשתי? בסך הכול רציתי רק אותך" והשני "היה לו כישרון כמו של שחקן" מה דעתכם הכללית על השיר?(מילים,לחן) שיר מקסים והלחן מדהים והמילים גם
מה מיקום השיר בערך ברשימת המועדפים שלכם?[חוות דעת כללית, לא צריך מספרים.] גבוה! זמר/זמרת/להקה -שלא- הייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן- אפחד! מתי תקלטו שרק איגי יכולה לבצע את השירים שלה?
זמר/זמרת/להקה שהייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר: כנל כנל!! שם השיר מתאים, או שאולי הייתם מעדיפים שיקראו לו בשם אחר? מתאים האם השיר מתאים לאופי הדיסק? מתאיםם רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- תמיד
אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים? נואופ אני אוהבת אותו ככה במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר? אין במידה ואין לשיר קליפ: איפה הייתם מצלמים אותו ואיזה קליפ הייתם עושים?לאידעת
רוצים להוסיף עוד משו לאומה בקשר לשיר? לא
אולי נקצר את השאלון?
במילא כולם עונים אותו הדבר תמיד

A t z a

New member
עונהנה../images/Emo80.gif

מה השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר? -ה-"כככככככככןןןןןןןןןןןןן"שהיא דופקת שם
-"ואז אני חושבת למה נענשתי בסה"כ רציתי רק אותך, אני יודעת זה חלום מתוק ואי אפשר הכל לרצות,מסתפקת רק בנשיקה" -"הוא העמיד פנים ואהב אותי בסתר,היה לו כישרון כמו של שחקן" -"בסוף הוא שוב ברח מכאן ורק השד חושד לאן" -הקטע עם המאה איגיות שמתחילות עם הקח את מה שיש בי במלא קולות
מה דעתכם הכללית על השיר?(מילים,לחן) מקפיץ,סיפורי,מהמם
מה מיקום השיר בערך ברשימת המועדפים שלכם?[חוות דעת כללית, לא צריך מספרים.] גבוהההה... זמר/זמרת/להקה -שלא- הייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן- קורין אלאל
. זמר/זמרת/להקה שהייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר: הממממממ..............איגי וקסמן!!!!
שם השיר מתאים, או שאולי הייתם מעדיפים שיקראו לו בשם אחר? מן הסתם
כל פסיק שם זה "קח את מה שיש בי" האם השיר מתאים לאופי הדיסק? איי גס סואו
רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- תמייייד אבל הוא תורם מאוד כשרוצים לקפוץ עד השמיים בלי סיבה
אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים? נו מה יהיה עם השאלה הזאת??אני באמת חושבת על למחוק אותה!!!! חלאס עם זה ו-לאאאא אני לא אשנה לאיגי כלום בשירים,תודה
. במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר? אין..חבל במידה ואין לשיר קליפ: איפה הייתם מצלמים אותו ואיזה קליפ הייתם עושים? לא יודעת
מניחה שהייתי עושה את מה שבשיר.. רוצים להוסיף עוד משו לאומה בקשר לשיר? "וזה הסוף"
....

עונהה../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif

מה השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר? הוא תמיד אמר ש"בסוף יהיה בסדר" אבל היה ידוע כשקרן מה דעתכם הכללית על השיר?(מילים,לחן) שיר בסדר... לא הכי אהוב עלי!! מה מיקום השיר בערך ברשימת המועדפים שלכם?[חוות דעת כללית, לא צריך מספרים.] אמממ בין האמצע לסוף... השיר סבבה! אבל... לא יודעת יש יותר טובים! (לדעתי זמר/זמרת/להקה -שלא- הייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן- רוני
זמר/זמרת/להקה שהייתם רוצים לשמוע ביצוע שלו לשיר: אמממ לא יודעת
שם השיר מתאים, או שאולי הייתם מעדיפים שיקראו לו בשם אחר? מתאים האם השיר מתאים לאופי הדיסק? אממממ כן...
רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- לא ממש שומעת אותו... לפעמים... אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים? לא, לא טובה בזה... במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר? לפי מה שידוע לי אין לזה קליפ (או שכן?!
) במידה ואין לשיר קליפ: איפה הייתם מצלמים אותו ואיזה קליפ הייתם עושים? גם בזה אני לא טובה

למעלה