שיר וסביון מה דעתכן שנעשה אלבום תמו

מצב
הנושא נעול.
תודה- רק יש אי-דיוק קטן

מצורף דף מידע על קלקסאן
גדי
תודה- רק יש אי-דיוק קטן
לצערי
, עדיין לא ממולץ להשתמש בקלקסן לנשים שיש "מסתם תותבי", מאחר ואין מספיק נסיון וכל מקרה נחשב כחלק מהניסוי לצבירת נסיון. לנשים עם מסתם תותבי עדיין מומלץ להשתמש בהפרין או קלסיפרין שהם הרבה פחות נוח מקלקסן
אבל בעולת ניסיון מוכח. למרות הנאמר לעיל, אני מקווה שיאושר קלקסן גם למקרים של מסתם תותבי, ולפי הרופא שלנו זה נראה די מבטיח. אנחנו לא לא מתלהבים מלהיות שפני ניסיונות אז פילפלת שלי
תהיה עם קלסיפרין. לנשים שיש בעיית קשירת יתר, אז קלקסן מומלץ ביותר

שירהחי

New member
האם מישהו יודע

קלסן
קלסן היינו סוג של הפרין כלומר מדלל דם. אחת מתופעות הלוואי שלו במידה ונוטליםן אותו לטווח הארוך היינה בריחת סידן. יש מקרים שלוקחים TUMS או על נוגד צרעבת בנוסף לקלקסן בשל התוספת סידן שיש בהם. לצערי פילפלת שלי
לא יכולה לקחת קלקסן ותתצרך להסתפק בקלסיפרין או הפרין, אבל זה רק פילפלת שלי. קלקסן היינה הפרין דור שלישי ומשופר ומצויין לרוב המקרים של בעיות קרישת יתר במהלך הריון.
האם מישהו יודע
איך אפשר להתגבר על הבעיה של בריחת סידן? מה ההשפעה של הקלקסן על צפיפות העצם וכיצד אפשר להתגבר על בעייה זו?

כדורים נגד צרעבת הם תופסת טובה

האם מישהו יודע
איך אפשר להתגבר על הבעיה של בריחת סידן? מה ההשפעה של הקלקסן על צפיפות העצם וכיצד אפשר להתגבר על בעייה זו?
כדורים נגד צרעבת הם תופסת טובה
כל נוגדני הצרעבת למיניהם כדוגמת MALOX, TUMS וכד' מכילים סידן אשר יכולים לשמש כהשלמה למה שהולך לאיבוד בעקבות קלקסן.

קצת על קלקסן

מישהי יודעת אם
יש לקלקסן תופעות לוואי, ו/או מה קורה אם לוקחים אותה לטווח ארוך? מה טיבה של הזריקה הזאת, ומה קורה אם צריך לקחת אותה במשך כל ההריון?
קצת על קלקסן
הוא נוגד קרישה הנתן למניעת היווצרות של קרישי דם חדשים והמשך צמיחתם של קרישי דם קיימים.תופעת הלוואי החמורה ביותר של כל נוגדי הקרישה ,היא האפשרויות של דימום-יתר בדרך כלל בגלל מינון עודף עלולים להופיע שטפי דם פנימיים מסביב לאתר ההזרקה.ישנם תופעות שהם יותר נדירות כמו הפרעות בעיכול,עצמות כואבות,פריחה. עד פה על ה-CLEXANE.מנסיון ומשמועות אני מכירה מספר לא קטן של בנות שניזקקו לזריקות האלה במהלך כל ההריון כל אחת מהסיבה שלה יש בנות שקיבלו פעמיים ביום ויש כאלה רק פעם ביום . הכל תלוי בסיבה והמינון שהרופא מחליט זה מגיע במינונים של 20MG,40MG'60MG'80MG'100MG.ושוב אין בעיה לקחת את זה במהלך כל ההריון. ניתן להזריק את הCLEXANE רק S.C (תת עורי)לרוב מזריקים בבטן או בירך . ולא להיבהל כי זה עושה המטומות (שטפי דם) באיזור ההזרקה. מקווה שעזרתי לכן אם יש שאלה אז בשימחה .

טלפתיה בין בני זוג../images/Emo13.gif

קצת על קלקסן
הוא נוגד קרישה הנתן למניעת היווצרות של קרישי דם חדשים והמשך צמיחתם של קרישי דם קיימים.תופעת הלוואי החמורה ביותר של כל נוגדי הקרישה ,היא האפשרויות של דימום-יתר בדרך כלל בגלל מינון עודף עלולים להופיע שטפי דם פנימיים מסביב לאתר ההזרקה.ישנם תופעות שהם יותר נדירות כמו הפרעות בעיכול,עצמות כואבות,פריחה. עד פה על ה-CLEXANE.מנסיון ומשמועות אני מכירה מספר לא קטן של בנות שניזקקו לזריקות האלה במהלך כל ההריון כל אחת מהסיבה שלה יש בנות שקיבלו פעמיים ביום ויש כאלה רק פעם ביום . הכל תלוי בסיבה והמינון שהרופא מחליט זה מגיע במינונים של 20MG,40MG'60MG'80MG'100MG.ושוב אין בעיה לקחת את זה במהלך כל ההריון. ניתן להזריק את הCLEXANE רק S.C (תת עורי)לרוב מזריקים בבטן או בירך . ולא להיבהל כי זה עושה המטומות (שטפי דם) באיזור ההזרקה. מקווה שעזרתי לכן אם יש שאלה אז בשימחה .
טלפתיה בין בני זוג

שלא תבינו לא נכון לימי שלי בעבודה משעה 13:30 היום (יום חמישי) עד מחר בשעה 07:00 . ובכן בלי לדעת אחד מהשניה שיננו שלחנו הודעות תואמות בנושא הקלקסאן אני (גדי) מהבית ולימי שלי מהעבודה. ואז לימי התקשרה אלי הבייתה וצחקנו במשך שעה. תגידו אתם אם זהו לא הרכב מנצח. אז נכון שכדאי לרומניות שלנו לבוא מהר??? גדי

ronitili

New member
די להיות חולה../images/Emo88.gif התינוקות צריכים

עקרונית אני בעד
אבל אני מודה שהשבוע יהיה לי קצת קשה לעבוד על זה. אולי בסופשבוע אצליח למצוא זמן. אני פשוט הרוסה: גם חולה, גם לבד (החצי במילואים), גם נקרעת בעבודה, וגם... suprise התחלתי לקחת פרוגינובה אתמול! אז אני מנצלת את השרשור הזה להכריז רשמית על הטיפול שהתחלנו ומבטיחה לעדכן כשיהיה משהו מענין. ואם כבר, מאחלת לעצמי להרחיב את גלרית התמונות של הפורום בעוד תשעה חודשים.
די להיות חולה
התינוקות צריכים
אמא חזקה ובריאה, נכון? בהצלחה בטיפול החדש, מחזיקה כבר מעכשיו אצבעות להריון תקין ותינוק/ת/ות מקסימים

ayoosh

New member
לדעתי יש איזו אגדה...

עקרונית אני בעד
אבל אני מודה שהשבוע יהיה לי קצת קשה לעבוד על זה. אולי בסופשבוע אצליח למצוא זמן. אני פשוט הרוסה: גם חולה, גם לבד (החצי במילואים), גם נקרעת בעבודה, וגם... suprise התחלתי לקחת פרוגינובה אתמול! אז אני מנצלת את השרשור הזה להכריז רשמית על הטיפול שהתחלנו ומבטיחה לעדכן כשיהיה משהו מענין. ואם כבר, מאחלת לעצמי להרחיב את גלרית התמונות של הפורום בעוד תשעה חודשים.
לדעתי יש איזו אגדה...
טיפול שמתחיל עם בעיות- נגמר עם
וחתולים, לא?
אז כמו שכבר אמרתי לך.... שזה יהיה זה
ושכל הקוקטייל לקראת יוכיח את עצמו...

וואו.../images/Emo140.gifסחתיקה על הכוחות להתחיל

עקרונית אני בעד
וואו.
סחתיקה על הכוחות להתחיל
שוב.
מכל ה
מחזיקה אצבעות
שהפעם זו הפעם
אל ה
/
עם ה

גם בעלי במילואים!!!

עקרונית אני בעד
גם בעלי במילואים!!!
ומזל טוב על הטיפול הממשמש ובא

sagivkr

New member
שיהיה בהצלחה !!!../images/Emo50.gif

עקרונית אני בעד
שיהיה בהצלחה !!!

rachel or

New member
הפתעה נעימה

עקרונית אני בעד
הפתעה נעימה
ובאמת שבקרוב תוסיפי גם את תמונה וחוץ מזה גם החלמה מהירה רחלי

שיר5520

New member
יש לנו גלריה!

שיר וסביון מה דעתכן שנעשה אלבום תמו
אלבום תמונות של הילדים המדהימים של הפורום??? אני בטוחה שזה יתן כח לכולנו אני ממש התרגשתי שראיתי את התמונות המהממות של התינוקות הכי יפים בישראל!!!
יש לנו גלריה!
קיבלתי בשמחה את התפקיד ואירגנתי לנו גלריה לתפארת. עכשיו רק צריך למלא אותה...
הלוואי שהגלריה תתמלא במהרה!

שרון991

New member
כל הכבוד שיר ! הלוואי שכולנו נצרף

יש לנו גלריה!
קיבלתי בשמחה את התפקיד ואירגנתי לנו גלריה לתפארת. עכשיו רק צריך למלא אותה...
הלוואי שהגלריה תתמלא במהרה!
כל הכבוד שיר ! הלוואי שכולנו נצרף
הלוואי שכולנו נצרף את תמונות ילדינו במהרה !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה