שיר שלי, בנושא מלחמות

Hell is beige

New member
שיר שלי, בנושא מלחמות

אפר לאפר - שי ויבורסקי יצאו נערים לקרב בהרים עיניהם בערו באדום אילו ההולכים לא תמיד חוזרים ופניהם כלובן היום אפר לאפר עפר לעפר טלפיים על תפר עד יבוא המחר אש חמה נגד מים קרים כרובים נגד שאול תחת שמים כהים ושחורים לא יקום מי ייפול בחליפה שחורה לביתה פסע ומסר לה מסר נורא עיניה דמעו מיגון בערו הוא לקח את מה שברא אפר לאפר עפר לעפר טלפיים על תפר עד יבוא המחר אש חמה נגד מים קרים כרובים נגד שאול תחת שמים כהים ושחורים לא יקום מי ייפול עוצמת הפלדה וכוח האש יצרו הן חרב חדה עוצמת המכה וזעם רועש יצרו הם עוצמת מלחמה

שי... זה מקסים !!!

ואגב מצאתי בזיכרוני שיר שממש מזכיר אותו... שניהם על אותו תוכן וההתחלה של כל בית כמעט זהה אולי היתה לך השראה ממנו ? מסביב לרחיים / חיים לנסקי הולם טלף סוס וניצנוץ כלי זין... נאום האטמן אל כת הידמקיו: ``הטוחן הוא הז`יד``. קפצו מן האוכף... שחורי מגף פרצו אל הרחיים יצאו סמוקי מגף הולם טלף סוס וניצנוץ כלי זין בא סיר צעיר מן החיל האדום ``אל אבי אסור אפקדהו לשלום`` - פזיז וקל קפץ אל הרחיים יצא - קדר לו יום הולם טלף סוס וניצנוץ כלי זין... שב סייר צעיר אל מחנהו, אל דגלו רוח - סתו חבטה הקמח ממעילו, חבטה מכובעו, אך הצדעיים לא עוד ישחירו, לא ! נהניתי מאוד שי - תודה לך :) ענבל

Hell is beige

New member
למרות ש...

למרות שאני לא יודע כמה נהנית לקרוא את השיר, אני נהניתי יותר לכתוב אותו... אבל את בטח יודעת את זה... בתור בן אדם שכותב חומר, לדעת שאין דבר יותר מספק מלראות יצירה גמורה שלך ולחשוב שאת, את לבד, עשית משהו כל כך יפה. ובאשר לשיר, פעם ראשונה שראיתי אותו בחיי, ולמרות שהשפה קשה... לאט לאט קראתי ונהניתי מכל רגע... תודה לך, תודה לכולם, עשיתם לי סוף שבוע נעים... שי

:)

:)

אכן ערכו של שיר לאחר כתיבתו היא רבה - תחושת הסיפוק והאושר שאכן יצא ממך דבר כזה נפלא היא לפעמים הרגשה שלא ניתן לתאר - כך שאני מבינה אותך ;-) והשיר ``מסביב לרחיים`` אכן כתוב בשפה קשה... ואני מאושרת מכך שנהנית ממנו - זאת בדיוק היתה כוונתי ושיהיה לך באמת סוף שבוע נעים ! ענבל

למעלה