שיר שני חולה עליו

nir y agus

New member
שיר שני חולה עליו../images/Emo183.gif

איני יודע איך החיים בלי אהבתך איני יודע איך אפשר להיות כך גשם יורד על העולם וכאב סיפורנו נופל עליי אני יודע שעייפת מלהילחם חפשי את התשובה באמת אני אחבקך ותהיי כוכבי קרן אור ידידותית בסערה. פזמון: השאירי בחוץ את הכאב הזה וחפשי באהבתנו את השלווה והרגש של שתי נשמות החולקות באש ובתשוקה וחיי את הרגע הזה. החיים הולכים לנו וכעת הזמן לחיות אל תפחדי מהאושר.

לניר!

זהו שיר מרגש מאוד, שלדעתי עוזר בהתמודדות, וזו מטרת הפורום. [אגב, של מי השיר? אתה כתבת?, איך קוראים לו?] אם תתן לי את הסכמתך, אני אעלה אותו בתור קובץ וורד, ואשים את הודעתך בהודעות המומלצות. ליאת.

nir y agus

New member
בשמחה../images/Emo183.gif

זהו למעשה שיר הפתיחה של הטלנובלה "עשירים ומפורסמים" חיבר אותו ויקטור הרדיה והוא שר יש לי אפילו את השיר עצמו אבל הוא בספרדית ראית קטנטנות היום?

ניר!

תראה את השיר בימים הקרובים במדור הקבצים של הפורום, אולי לקראת ה-3/12/02, שזהו התאריך המציין חודש להקמת הפורום. איך הייתה החוויה? יהיה מעניין לשמוע. לצערי, ראיתי רק חלק קטן מקטנטנות, אבל נהניתי, ליאת.

nir y agus

New member
מה חבל../images/Emo183.gif

השתדלי לצפות שוב פרק שלום חוץ מזה מה שלום כוטלנו הערב? אי רואה כי אין נוכחות בערב חבל ניר

nir y agus

New member
דבר נוסף- תשאירי איימיל../images/Emo183.gif

שאוכל לשלוח לך את השיר לשמוע ניר אני לא אשלח וירוס......

ניר!

אני אשתדל. שלומי בסדר, תודה על ההתעניינות. לגבי הנוכחות, אני מקווה שנושא זה ישתפר בהמשך, ליאת.

למעלה