שיתוף: טקסים\נוהלים\הליכים מאגיים שביצעתי

SunlLeo

New member
את ההודעה הקודמת שלך

"הייתי איתך על הגג הזה של האוניברסיטה , וכן שינינו את העתיד , שום דבר לא יקרה ב-2012 . אל דאגה אני עוד בשטח . דוד" דגש על המשפט הזה שהצית את הזכרון: "אל דאגה אני עוד בשטח:

fire snake

New member
אתה צוחק?

גם אתה זוכר רצפי זמן חלופיים? כאילו, גם אתה זוכר גרסאות שונות של הפורום? או משהו אחר? פרט ככל שתוכל?

SunlLeo

New member
לא

אין חלופי,זה מקביל.הווה מתמשך עם אינסופ אינטרקציות תודעיות אנחנו רק חלק מהם ומודעים לחלק מהם. גם אין כאילו.יש עתיד נגיש ומישורי מודעות מקבילה והכל הווה אנחנו חווים זאת בשלבים כי לגוף יש מעבד איטי ביחס לאינסוף . לא כל גוף מעבד איטי.רוב האולכלוסיה מעבדת אור עתיק מי שמקבל את האור מחזית ההוויה משמע דבוק ומואץ ומורחב ומופשט מעבד מידע ביתר קלות.

neophile

New member
לא גל האינטואיציה שלך יורה לכל הכיוונים

אני מכיר את האדם מאחורי הניק וזה בוודאות לא מי שזה שאתה חושב ...

neophile

New member
זה יהיה מוזר מאוד אם זה הוא

אבל אני דיי בטוח שלא כי כמו שאמרתי אני מכיר את האיש מאחורי הניק ומעבר לזה אני לא מוצא שום קשר בין תבניות הכתיבה שלו לאלו של jmx

voler

New member
כן גל. אתה מוכיח את טיפשותך לכולם בכול פעם

מחדש!! ומפגין את בורותך בכול תגובה שלך! אתה באמת חושב שאתה יכול לזהות תבניות כתיבה שלי???? חחחחחחחח זה אני JMX! ולא SUNLEO זה אני JMX ולא הבחור שאותו האשמת יאידיוט גמור.. כן, רואים כמה אתה "חכם" ורואים את הדרך "המתוחכמת שלך" במרכאות כפולות ומכופלות לזהות תבניות כתיבה של גאון.. תמשיך תצשיך לייחס לעצמך תכונות גדולה שכלל לא קיימים בך- ימגלומן.

גל סופר

New member
הנה אתה ../images/Emo24.gif

נו, תוכיח שאתה זה JMX ולא SUNLEO! מה דעתך? אתה יכול להוכיח? התגעגעתי אלייך סיילנט. למרות שהופעת פה ושם בכמה ניקים... עדיין

Wolf woman

New member
הא? :-O

אותו אחד שהיה בפורום מג'יק? הוא עדיין לא התבגר ומצא חיים? זו רמה מחודשת של פתטיות...

איזו תגובה נמוכה Wolf woman

אפשר ללמוד משהו על הפורום הזה כשרואים שוב ושוב את עוניות של האספסוף כלפי הכותבים היותר מוכשרים שכאן.

Wolf woman

New member
לא כתבתי את זה על גל

אלא אם כן את מתכוונת להגן על זה שאולי היה סיילנס, ואם כן, אז קפצי לי :)

גל סופר

New member
שניכם סובלים מאותה תסמונת "המכשף הדגול"

אז הניחוש שלי לא היה כזה רע.

למעלה