שכנה בת 90 פוחדת להתקין אינטרנט סיבים אופטיים

palmony1951

Well-known member
לי אין אינטרנט ביתי.
מה להגיד לה?
היא פוחדת שיהיו תקלות :ROFLMAO:
האם יש חברה ללא סיבים אופטיים?

נערך לאחרונה ב:

sys_admin

Active member
לי אין אינטרנט ביתי.
מה להגיד לה?
היא פוחדת שיהיו תקלות :ROFLMAO:
האם יש חברה ללא סיבים אופטיים?
אם לך אין אינטרנט ביתי, אז בטח ובטח שהשכנה בת 90 תפחד להתקין אינטרנט סיבים אופטיים.
אפשר להגיד לה שלום למשל או בוקר טוב, אם זה שעת בוקר.
תקלות זה באמת מפחיד והיא פוחדת בצדק.
כן, כמובן שיש חברה ללא סיבים אופטיים.

palmony1951

Well-known member
אם לך אין אינטרנט ביתי, אז בטח ובטח שהשכנה בת 90 תפחד להתקין אינטרנט סיבים אופטיים.
מה קשור.
אני חוסך 80 ש"ח לחודש.
איך?-מחבר את הסלולרי בכבל למחשב.
בסוף שכנעתי אותה להפסיק לחשוש מסיבים אופטיים.

sys_admin

Active member
מה קשור.
אני חוסך 80 ש"ח לחודש.
כך זה בדיוק קשור.
אם אתה חוסך 80 ש"ח לחודש, אז היא סביר להניח חוסכת הרבה יותר.
או לא מחבר בכבל למחשב, אלה מחבר בחיבור אלחוטי. או בכלל לא מחבר את הטלפון, אלה מחבר מחשב בכל חיבור שהוא לא סיבים,, שיש לחברות ללא סיבים אופטיים ששאלת עליהן לפני זה.
נניח ושכנעת אותה להפסיק לחשוש מסיבים אופטיים, אבל הבעיה המקורית נשארה. הרי שחששות העיקריות שלה היו בכלל כפי שכתבת מהתקלות והחששות אלה סביר להניח שנשארו לה.

מה קשור.
אני חוסך 80 ש"ח לחודש.
איך?
החיבור של הסלולרי למחשב גורם לסלולרי להיטען ע"י המחשב, אפשר להעביר קבצים מהסלולרי למחשב אבל לא הפוך.
איך אתה גורם למחשב להשתמש באינטרנט של הסלולרי?
האם גם אפשרי לעשות זאת ל-TV חכמה?

sys_admin

Active member
איך?
החיבור של הסלולרי למחשב גורם לסלולרי להיטען ע"י המחשב, אפשר להעביר קבצים מהסלולרי למחשב אבל לא הפוך.
אפילו החיבור של סלולרי למטען גורם לסלולרי להיטען. אפשר להעביר קבצים גם מהסלולרי וגם הפוך.
אתה גורם למחשבו להשתמש באינטרנט של סלולרי על ידי שיתוף החיבור שלו... אפילו דרך חיבור אלחוטי שמכונה גם WI-FI.
וכמובן שאפשר לעשות את זה גם לטלוויזיה חכמה. רק השאלה היא האם יש לך חבילה בנפח נדרש לכך? ואם בכלל החיבור הסלולרי שיש לך הוא מספיק לזה?

אפילו החיבור של סלולרי למטען גורם לסלולרי להיטען.
ברור, זאת מטרת המטען.
אפשר להעביר קבצים גם מהסלולרי וגם הפוך.
איך? הגרירה היא חד כיוונית ואין אפשרות לגרור לכיוון השני.
בכדי להוריד קבצים לסלולרי מהמחשב, אני עושה את זה דרך הדוא"ל שלי, שולחת לעצמי את הקובץ, בתנאי שהוא קטן מ-25M ואז מבצעת הורדה הקובץ לסלולרי.
אתה גורם למחשבו להשתמש באינטרנט של סלולרי על ידי שיתוף החיבור שלו... אפילו דרך חיבור אלחוטי שמכונה גם WI-FI.
דרך ה-WI-FI אני יודעת, אך איך עושים לא דרך ה-WI-FI?
וכמובן שאפשר לעשות את זה גם לטלוויזיה חכמה. רק השאלה היא האם יש לך חבילה בנפח נדרש לכך? ואם בכלל החיבור הסלולרי שיש לך הוא מספיק לזה?
חבילה סטנדרטית של 150G.

sys_admin

Active member
ברור, זאת מטרת המטען.

איך? הגרירה היא חד כיוונית ואין אפשרות לגרור לכיוון השני.
בכדי להוריד קבצים לסלולרי מהמחשב, אני עושה את זה דרך הדוא"ל שלי, שולחת לעצמי את הקובץ, בתנאי שהוא קטן מ-25M ואז מבצעת הורדה הקובץ לסלולרי.

דרך ה-WI-FI אני יודעת, אך איך עושים לא דרך ה-WI-FI?

חבילה סטנדרטית של 150G.
אצלי הגרירה היא משום מה דו כיוונית. חוץ מזה, תמיד אפשר להעביר את הקבצים דרך תיקייה משותפת במחשב שממפים אותה בסלולרי.

לא דרך WI-FI פשוט מפעילים את האפשרות המתאימה בסלולרי. למשל כך:

רוב הזמן נח

Well-known member
איך?
אני משתמש בדרך הכי פרימיטיבית ופשוטה. מוציא את הכרטיס זיכרון מהמכשיר. מחבר למחשב. מעתיק קבצים לכרטיס או ממנו למחשב. מוציא ומחזיר חזרה למכשיר הסלולרי.

רוב הזמן נח

Well-known member
איך אתה מוציא?
אני מחברת בעזרת כבל ההטענה ל-USB.
יש חריץ, צריך לדחוף לתוכו מין סיכה. מקבלים אחת עם המכשיר. דוחפים לתוך החריץ חזק וזה לוחץ שם על מין מתג שנדחף פנימה שמוציא את המסילה. יש עליה את הכרטיס סים ואם הטלפון תומך אז יש שם גם מקום לכרטיס זיכרון.

משהו כזה:

אם אין לך את הסיכה המקורית זה לא נורא. אני לוקח סיכת ביטחון קטנה ורק משייף לה את השפיץ שלא תהיה חדה בקצה. ואז דוחף פנימה וזה מוציא את המסילה של הכרטיס.

רוב הזמן נח

Well-known member
מה קשור.
אני חוסך 80 ש"ח לחודש.

זה תלוי מה אתה עושה באינטרנט. אם אתה מוריד המון, האינטרנט הסלולרי מוגבל בנפח. הביתי לא.
האינטרנט הסלולרי גם יותר איטי.

אני הצלחתי בנתיים רק הפוך. להשתמש בסלולרי בשביל לגלוש באינטרנט הקוי שלי. אבל אי אפשר להתרחק מהראוטר יותר מידי כשעושים את זה.

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מה קשור.
אני חוסך 80 ש"ח לחודש.
אם אני משתמש ככה אצטרך לשלם פי 10 על חבילות גלישה חח, גם שלא היתה לי ברירה בשל תקלה ברשת בזק של 24 שעות באיזור שלי..בקושי גלשתי ככה ..בטח לא הודתי כלום לא צפיתי ביוטיוב במקביל לאתרים..2 מגה גלישה היה. וגם היה טוחן את החבילה ביום..איך אתה מסתדר חודש? אתה בקושי גולש אני מניח..וגם באתרים הכי חסכוניים..
אולי מהירות יש לך זה תלוי במיקום..אבל נבצר ממני 150 שיספיק....

רוב הזמן נח

Well-known member
אם אני משתמש ככה אצטרך לשלם פי 10 על חבילות גלישה חח, גם שלא היתה לי ברירה בשל תקלה ברשת בזק של 24 שעות באיזור שלי..בקושי גלשתי ככה ..בטח לא הודתי כלום לא צפיתי ביוטיוב במקביל לאתרים..2 מגה גלישה היה. וגם היה טוחן את החבילה ביום..איך אתה מסתדר חודש? אתה בקושי גולש אני מניח..וגם באתרים הכי חסכוניים..
היום חבילה בסיסית של אינטרנט סלולרי זה 100 גיגה. ניסיתי לסיים אותה בחודש (כי זה לחודש בלבד)
לא הצלחתי. אתה יכול להוריד אפליקציות חופשי ולגלוש ביוטיוב חופשי וישאר לך עודף. לגבי טורנט כנראה שזה אולי לא מספיק.

palmony1951

Well-known member
אני אפילו לא מנצל את ה-100 ג'יגה

רוב הזמן נח

Well-known member
זה מה שקורה כרגע באמת? שבסיבים יש יותר תקלות?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
זה מה שקורה כרגע באמת? שבסיבים יש יותר תקלות?
אין תקלות, לא אצלי. הייתה תקלה גדולה אחת בגלל כנראה בעית חשמל אני מנחש מגל החום ותיקנו...מעבר לזה יציב, גם המהירות יציבה עם ספק טוב, הנתב טוב עושה את העבודה . לפחות אצלי בבזק.

למעלה