שלבים בתורת הטרנספר של שלטון התופת

יונקון

New member
שלבים בתורת הטרנספר של שלטון התופת

כך מתכנן שלטון התופת לעקור מתיישבים ציוניים בארץ ישראל ולהעדיף על פניהם פליסטים טרוריסטים: השלב הראשון: הדמוניזציה של המתנחלים. הפיכתם בעזרת התשקורת הישראלית מסמל של חלוציות יהודית וישראלית ויושר דרך - למפלצות אדם, לנצלים ולטפילים. שהרי אנשים טובים קשה לגרש מבתיהם, אבל מפלצות חייבים לעקור מן הארץ. השלב השני: לחץ כלכלי, סגירת ברזים, ייבוש החקלאות. זאת אנו רואים לא רק בגוש קטיף וצפון השומרון, אלא גם בבקעת הירדן וביו"ש. השלב השלישי: פרובוקציות של שלטון התופת נגד המתיישבים כמו שקרה ביצהר. אם תכבו את הקול בטלוויזיה ותסתכלו בתמונות מיצהר, תראו כוחות מיוחדים מכים באכזריות את הצעירים של היישוב. תראו כוחות מיוחדים גוררים בנות בבוץ ועל הסלעים, תוך כדי הכאה. אך ברגע שתגבירו את הווליום, תשמעו בקריינות על השתוללות המתנחלים ועל כך שהם פוגעים בחיילי צה"ל. כך אפשר לשקר בתשקורת הישראלית בריש גלי, וכולם קונים את הלוקשים. השלב הרביעי: שפך דם ממש, שיתממש תוך כדי הפינוי. שפך דם שהרבה אוחזים בשלטון התופת מייחלים לו. והם ישיגו אותו גם אם יזדקקו לפרובוקציות בנוסח אבישי רביב. בכל מקרה אני כיהודי, לא אמיט קלון על משפחתי ולא אשתף פעולה עם גחמותיו של שלטון התופת. אני מסרב לבצע פשע נגד העם שלי

למעלה