שלוום

Julia307

New member
שלוום

אני בחורה בת 21 , שכבתי בעבר עם בחורים אבל כבר כמעט חצי שנה לא. לפני כמה חודשים פגשתי בחור שאמר לי שאני א מינית ובאופן כללי בחורים חושבים לפעמים שאני א מינית. מבחינת מראה אני נראית טוב מאוד ולפי הסטנדרטים (המטופשים) של החברה. אני לא יודעת אם זה המקום אבל סקס אצלי מאוד מורכב ומתוסבך וככל שאני מתבגרת אני פחות ופחות רוצה אותו . אני כן מפנטזת ויש לי תשוקות ולכן לא יודעת אם זה המקום עבורי. מצד שני אולי כמו שיש הומוסקסואל וביסקסואל יש אדם שהוא קצת א מיני וקצת לא? פשוט מרגישה שמבחינתי סקס זה חלק מאוד קומפלקסיבי בחיים שבדרך כלל לא עושה לי טוב ופוגע ושאני יכולה לחיות באושר גם בלעדיו. כאילו, אם היו אומרים לי שחיי יהיו טובים אבל נטולי סקס זה היה בסדר מבחינתי.ונראה לי שכבר רוב האנשים הרגילים ממש לא היו מסכימים לזה. מה לעשות? מה זה אומר? איך אפשר להיות בקשר זוגי אם אני א מינית ? איך יודעים אם אני א מינית? יש דבר כזה שמישהו א מיני בגלל סיבות פסיכולוגיות משולב עם יצר מיני בסיסי נמוך או שכל הא מיניים זה רק אנשים שאין להם שום יצר??

א-מיניות

שאלת איך יודעים אם את א-מינית, ונראה שבינתיים ענית לעצמך. את תדעי שאת א-מינית אם ממש לא בא לך על זה, אם את לא מבינה "בלב" מה כולם כל כך מתרגשים ממין, ובאופן טבעי לא נמשכת בצורה כזאת לאנשים, ולא מרגישה שתמשכי. עם זאת, את לא חייבת להגדיר את עצמך עכשיו כאדם מיני או א-מיני. את יכולה להמשיך לחשוב, עד שתגיעי למסקנה הנכונה, בלי לחץ. את מדברת על כך ש"רוב האנשים הרגילים ממש לא היו מסכימים לזה" ו"קשר זוגי אם אני א מינית", ודוקא בשאלות האלו צפוי שיפור. בזכות הפורום, בזכות ההכרה בעיתונות, אנשים הולכים להכיר מי אנחנו טוב יותר. ככה תוכלי להכיר בן זוג א-מיני, ככה תוכלי להכיר בן זוג מיני שיבין אותך ויתחשב ברצונות שלך. אם תגיעי למסקנה שאת א-מינית, כלומר. בקשר לסיבות הפסיכולוגיות וליצר, עוד לא נעשו מחקרים שיקבעו מה הסיבה לא-מיניות, או לאן לשייך אנשים עם יצר נמוך. בינתיים, נהוג להגדיר כא-מיני את מי שמתאים להגדרה הכללית ושמגדיר את עצמו כא-מיני.

Julia307

New member
תודה ../images/Emo39.gif

בקשר למה שאמרת, מבחינת משיכה, אני נמשכת יותר (אם אני מסתכלת על הבחורים שכן התרועעתי אתם) לבחורים א מיניים או עם יצר מיני נמוך. אני מרגישה יותר קירבה ותקשורת אתם. אולי זה גם אינדיקציה? הסתכלתי קצת על דפים קודמים בפורום והבנתי שיש כאן אנשים שלא חשים שום יצר וזה לא מעניין אותם בכלל. אני לא יכולה להגיד את זה לגמרי על עצמי. אבל כן מרגישה, כמו שכתבתי , שהיצר שלי נמוך ובעיקר, שבד"כ מין עושה לי לא טוב. אולי זה גם אומר משהו. חבל שהדברים לא ברורים יותר לגבי הקבוצה הזאת, כדי שאדם יוכל ביתר קלות לשייך את עצמו. ואם נחזור רגע שוב לקהילה הגאה, יש שם כל מיני סוגים וחלק אכן נמשכים לשני המינים. מבחינת אדם רגיל,ביסקסואל הוא לא "רגיל". והבנתי שיש מחקרים שכופרים בזה שיש ביסקסואלים ומסווגים את כולם כהומוסקסואלים. בכל מקרה, מבחינת הקהילה אני מניחה שיש הבדל.מה שאני מנסה להגיד זה שאולי הגרעין בפורום כאן הם ה א מיניים הקתוליים והברורים ,ויש מקום גם לאנשים כמוני שהסיווג שלהם לא פשוט וברור כל כך. בסך הכל כולנו אנשים ואנשים הם חיה מורכבת. חג שמח

p019

New member
ברוכה הבאה

דבר ראשון, תרגישי חופשיה לסווג את עצמך או לא לסווג את עצמך. אנחנו מקבלים את כולם (שמקבלים אותנו, כמובן). חוץ מזה, נראה לי שברור כי משיכה מינית יש לה רמות שונות אצל אנשים שונים. וכנראה את אדם מיני עם משיכה מינית נמוכה. וזה כמובן בסדר. זה לא הופך אותך לא-מינית. אם כי אם את מחפשת בן זוג, שנמעה כי בשלב הזה בחיים שלך את תעדיפי לצאת אם משהו אם משיכה מינית נמוכה כמו שלך או אדם א-מיני. אבל זה לא הופך אותך לאדם א-מיני. אם הלעלת בפורום קצת שמת לב בוודאי לכך שארבה אנשים שואלים כאן אם זה שהם א-מיניים אומר שהם לא יכולים למצוא בן זוג. אני חושבת שהתשובה לכך היא שאדם א-מיני צריך לחפש בן זוג בין אנשים א-מיניים או אנשים אם משיכה מינית נמוכה שלא החפת להם שבן זוגם א-מיני.

יש הכל מהכל

האדם כבר הפסיק להיות מחולק להגדרות של שחור ולבן. יש המון וריאציות על כל דבר, יש אפילו הגדרה חדשה שתופסת תאוצה של gender-queer. אני חושבת שאין כ"כ טעם להיתפס להגדרות, כי הן לא משרתות את כולנו, וזה סתם מתסכל החלק של ה"רגע, אני לא בדיוק זה ולא בדיוק זה ולא בדיוק זה, אז מה קורה כאן?", אז נדמה לי שהדבר הכי לגיטימי הוא פשוט לא לעשות דברים שעושים לך רע. אז אולי בעתיד התחושה שלך תשתנה, ואולי לא. אבל את בהחלט מוזמנת להישאר, אין לנו בודק-מיניות בכניסה. :)

friga

New member
את צודקת בקטע של ה...

הגדרות. אני למשל בצד הנשי אני לא סגורה על עצמי אבל סקס עם בחור פשוט מגעיל אותי תיראי זה לא מגעיל אותי 100% אם היו מביאים לי עכשיו את יהודה לוי הייתי עושה אותו כי משהו אצלו מאד מושך....נראה לי הוא הגבר היחיד שעשה לי את זה אי פעם. אבל לפי דעתי לכולנו יש קצת א-סקס לסטרייטיות אסקס מבנות...לסטרייטים אסקס מבנים. ולגייז אסקס מהמין השני. למרות שזה לא מאד אחוז יש כאלה שרק מתנסים אבל בכל זאת....

למעלה