שלוםםםם

חיפושיט

New member
שלוםםםם

הייה לי חלום מוזררר שאת רוב הפרטים שכחתי... טוב אז זה הייה חלום בצהריו יום <כן כן אני ישנה בצהריים אז מע?..:) > בכל מקרה זאת הייתה שעת צהריים וחזרתי מהביצפר עם החברה הכי טובה שלי באוטובוס <שאגב הייתה לה חולצה ביצפר אדומה אם זה אומר משו> ואני והיא מדברות ומסביבינו יש עוד תלמידים מבית הספר שלנו. אנחנו היינו בחלק האחורי - ישובות- והייה נורא צפוף. בכל מקרה, מולי יושב/שוכב באיזה תנוחה מוזרה איזה קשיש אחד שנראה ממש מוזר אבל זקן שאין לי מושג מי הוא, איך קוראים לו - כלום. אבל דבר אחד שהוא נועץ בי מבטים, מסתכל עליי, בוחן אותי, ספק מרצון אמיתי ספק מחוסר יכולת להביט לכיוון אחר. דבר אחד שידעתי זה שלצדו/לימינו יושבת אישתו. בכל מקרה אני שמה לב שמשהו לא בסדר איתו ואת החלקים האלה כבר שכחתי אבל בעיקרון אני מדברת איתו, בודקת מה שלומו, מחזיקה איתו ידיים כי אני רואה שמצבו לא כל כך טוב ובעוד שאני דואגת לו אז חברתי מתעלמת וממשיכה לדבר איתי ואחרי כמה זמן אני שמה לב שמשהו השתבש, והוא הפסיק לנשום/לקה בהתקף לב ואני מחזיקה לו אותו הזמן ידיים <אני יושבת מולו ומחזיקה ידיו בהתאמה לשלי> ואז כשהוא הפסיק לנשום הוא התחיל לזוז אחורה לחלון, הוא ``נפל`` אחורה וידיו התחלקו משלי והאשה מתחילה לצעוק ``אפרום!! אפריים!`` ובבהלה הקמתי אותו עם ידי, גרמתי לו ``להתעורר`` והפנים שלו. ז``א חלקים מהפנים שלו נעשו סגולים כאלה, מפחידים, מעוותים. אה ועוד פרט שנזכרתי בו הוא כשהוא נפל אחורה והתחיל ללקות בהתקף חברה שלי אמרה שום דבר לא קרה תרגעי ואני אמרתי ככה זה התחיל אצל סבתא שלי!! <סבתא שלי טפו טפו טפו לא היו לה בעיות שכאלה אלה היא התעלפה > בכל מקרה, באו חובשים ופתאום הוא שוכב לידי והאוטובוס הפשוט הפך לאוטובוס גדול עם מושבים מרופדים והוא הייה ממש לידי כשרגלו חסמה את היציאה שלי מהמושב <פתאום גם אני שכובה>. בכל מקרה הגיעו חובשים ואז הוא התחיל לצעוק מכאבים ואמר לא אל תזיזו את הרגל שלי רק לא את הרגל!! והבטתי בה והיא נעשה סגולה עם סימנים שחורים או וורידים בולטים אבל בעיקרון מעל זה הייה אותו צבע סגול מעוות שהייה על פניו.. ובעוד שהבטתי על דרך היציאה שלי מהמושב דרך הרגל שלו והבנתי שצריך לחכות- נגמר החלום. יש לציין כמה דברים: א. כל יום אני חוזרת מביצפר עם החברה הכי טובה שלי ועוד חופן תלמידים מהבצפר שלנו בדיוק באותו האופן ב. למרות שחברות שלי לפעמים מביעות התנגדות- אני תמיד קמה כשקשיש נכנס לאטובוס ואין מקום. ג. הכל נראה חיי כל כך וצבעוני ; מאד אמיתי. טוף, מקווה שתוכלו לעזור לי עד החלום המוזר הבא ב בעע :)

חיפושיט

New member
אהמ אהמ...

רגע מה אני בשר מיובש???? רררררר תגיבו תפרשו נמקו והסבירו... בה בע

מנסה שוב את מזלי

טוב, כאמור אוטובוסים מסמלים בדרך כלל מסע או שינוי משמעותי. ציינת שכל יום את נוסעת באוטובוס באותו אופן, ודווקא בחלום שלך קרה מקרה פתאומי ומבהיל שלא הייתה לך שליטה עליו. ייתכן שמשהו שובר את השגרה שלך בזמן האחרון ואין לך שליטה על השינוי. העובדה שחברתך מתעלמת מהמקרה ואומרת לך שאין מה לדאוג ייתכן מביעה שני דברים: או תסכולך מכך שחברותייך לא מבינות או שותפות לשינוי ששובר את השגרה (חברותייך מביעות התנגדות לכך שאת מפנה מקום לקשיש, דבר שנחשב למוסרי ונדיב ולא למשהו שיש להתנגד לו), או אולי חלק מתוכך שמנסה להתנגד ו/או להסתגל לשינוי (בדרך כלל אנשים מוכרים מסמלים משהו מתוכך- מה מסמלת החברה שחלמת עלייך בשבילך?) פירוש שני ואולי לא כל כך אמין הוא שהשינוי שאת עוברת קשור להתבגרות (הקשיש מסמל את הזיקנה שנחשבת לפעמים למפחידה, אין שליטה עליה), והחברה המתעלמת מסמלת את הרצון להמשיך באופן החיים הרגיל ולא להמשיך במסע ההתבגרות המפחיד והלא נודע.

חיפושיט

New member
ואוו

הפירוש בשני כל כך נכון... מי גוד, אפילו לא חשבתי על זה לך זה אולי לא נשמע הגיוני אבל כנראה בגלל שאתה לא יודע את גילי <עוד לא 17 > וזה כבר החלום השני-שלישי שלי עם פחד מלהתבגר... WOW THNX :)

למעלה