שלום אודי

שלום אודי

לא ממש מבינה מדוע הקמת פורום נוסף לעיר חולון, אם יש כבר פורום אחד בווינט, בהנהלתה של פלורה, אשר נותנת מענה ועוזרת כבר לכל בעיה המתעוררת בנוגע לעיר. שנה טובה וגמר חתימה טובה לך.

זו אלטרנטיבה אין שום טאבו על פורום לאף אחד

כמו שלקבוצות כדורגל לעיתים יש פורומים בכמה אתרים כנ"ל גם לעיר חולון ראוי שתהיה במה באתר הפורומים מס 1 של תפוז לציבור הגולשים שגולש בתפוז מטרת הפורום פה היא לא רק לעזור אלא גם להשמיע ביקורת וגם לתת במה לתושבים שמפריעים להם דברים בכל התחומים וגם מדי פעם לנסות לשלוח פניות ומיילים לגורמים רלוונטים בעיריה למי שיש איזשהי בעיה עם עצם הקמת הפורום הוא יכול לפנות להנהלת הפורומים של תפוז מעבר לכך אני לא מתכוון לדסקס בנושא

רואי

New member
אי אפשר להשוות בכלל...

לתפוז יש מערכת פורומים הרבה יותר נוחה ויעילה כמו כן, הקהילות בה הרבה יותר מלוכדות זה כמו לומר- למה לייצר סוכריות ורטס אורגינל, אם כבר יש בנמצא סוכריות טופי...

האמת? אתה ממש צודק!

אבל רק בדבר אחד: שמערכת הפורומים של תפוז הרבה יותר נוחה ויעילה, ולמערכת ווינט יש בהחלט עוד מה ללמוד!!! אבל בקשר לפורום חולון ולניהולו ויעילותו- אין, אין על פלורה! אני בטוחה שאתה יודע על מה אני מדברת. בכל מקרה, מאחלת לך כל טוב ובהצלחה.

רואי

New member
לא, אני לא יודע על מה את מדברת...

ואת חושבת כך רק בגלל שאת עדיין לא מכירה את אודי... ואני אומר לך, שאין, אין על אודי אני בטוח שאת יודעת על מה אני מדבר (כי אני כבר הלכתי לאיבוד :))

למעלה