שלום אולי זה לא כל כך מצב לחץ במצב שאני נמצאת

aliona79

New member
שלום אולי זה לא כל כך מצב לחץ במצב שאני נמצאת

אולי זה מצב לא כל כך לחוץ במצב שאני נמצאת. אבל הדבר מטריד אותי מאוד. אני וחבר שלי ביחד כבר שנתיים וקצת.מה שקרא לי בימים האחרונים נורא הלחיץ אותי, זה עשה לי לא טוב לנשמה , גרם לחוסר שקט ומצב של דיכאון , אני לא יודעת למה.אני וחבר שלי הלכנו לקרובי משפחה שלו,לדודה שלו ,זה היה מפגש משפחתי, שזה לא פעם ראשונה אני חוזרת אחריהם בבכי היסטרי ,חוסר שקט וכדומה.ממה זה נובע.לחבר שלי יש אח מאוד מוצלח תואר שני במחשבים וכדומה ,וחבר שלי הוא בחור פשוט שלא כל כך הצליח בחיים, עובד בהבטחה וכדומה. במפגשים המשפחתיים שלהם אני מרגישה שמתעלמי מאתנו,בעיקר אח שלו וגיסתו שואלים כמה שאלות שצריך לשאול וזהו ,ואני שלא רגילה ליחס מצד אנשים וזה הכי כואב לי שאנשים מתנהגים ככה, גם שותקת, מה נשאר לי לעשות.קשה לי מאוד עם זה, גם אני לא כזאת מוצלחת ,אנשים האלה כל הזמן מדברים שהם עשו תואר שני וכדומה ועלינו לא מתייחסים , נורא קשה לי עם זה וזה גורם למריבות ביני לבין חבר שלי ואני מרגישה בדיכאון בגלל זה השאלה למה הדברים מוצאים משיווי משקל.זה קשה לי כואב בגלל חבר ,אולי זה חלק מהבעיה גדולה שיש לו.כי אני יכולה לריב עשרים ואחד פעם עם אחותי ,אבל בחיים אנחנו לא נתעלם אחד מהשניה. עכשיו אמרתי לבחור שלי שאני לא אוהבת את התנהגות של אח שלו וגיסתו, אז הוא אמר את לא תפגשי איתם יותר.זה הפתרון שלו לבעיות להתעלם.קשה לי עם זה כל כך קשה לי שאני בוכה כל זמן ,אני לא יודעת למה, הרי זה לא קשור אליי בצורה ישירה.אני לומדת פסיכולוגיה , אולי זה סוג של השלכה , חשבתי אל זה , אבל אני לאמצאת, הורים לא העלמו ממני אף פעם,ההפך הוא הנכון, עדיין למה זה כל כך כואב לי ומתסיס,אני שונאת את האנשים נאלנ ,למרות שאני לא בן אדם ששונא אנשים,אולי שי לכם תשובה מה מתסיס אותי , מה גורם אי שקט ודיכאון.זה הוציאו משיווי משקל ,למרות שמזמן כבר לא היית במצב הזה.אולי זה בעיה שלי.

אני חושבת

שמדובר ברצונך להשתייך למשפחה שאולי תהפוך בעתיד להיות משפחתך ובמשפחה זו את חשה שמסווגים ומתייחסים לאנשים על פי "השגים". בחוויתך את וחברך נשפטים בעצם על "חוסר השגיכם". איני בטוחה שללמוד פסיכולוגיה מהווה חוסר השג ובכל זאת במשפחה של חברך ההשגים חשובים. אני חושבת שאם את חושבת על עתיד עם חברך עלייך ללמוד לבנות איתו דיאלוג רציני ועמוק בו לא רק יבין את הקושי בו את נתונה ברצונך להיות חלק ממשפחתו אלא גם יחשוב יחד עמך על דרכים נאותות להתמודד עם משפחתו בכל הקשור ליחסם אל שניכם. דיון מהסוג הזה הקשור ליחס ותחרות ונתינת חשיבות להשגיות צריך להדון ביניכם וגם במסגרת משפחתו. היכן הוריו בספור? האם הם יודעים עד כמה קשה לך במקום הזה שחש שלא מתייחסים אליו כראוי? מדוע את חשה שהשגייך אינם ראויים? שימי לב לרגשי הנחיתות אותם את אולי חשה ביחס למשפחתו של חברך - האם הם קיימים אצלך והאם קיימים גם במקומות אחרים בחייך? נסי לענות לעצמך על שאלות אלה ואולי מכאן תצמח הישועה. לילה טוב, טל

למעלה