שלום,אייל, להלן כל שאלותי

קודקוד

New member
שלום,אייל, להלן כל שאלותי

שלא זכו עדיין למענה,אפרט אותן בהודעות כדי שיהיה יותר קל לענות על כולן,מקווה שלא תכעס, ושהיה לך פורים שמח. :)

קודקוד

New member
האם אפשר בבקשה לקבל קישור

לאנטי וירוס-נורטון 2001. איפה אפשר למצוא את האתר של נורטון?תודה.

קודקוד

New member
הבנתי ש..

בתוכנות הגנה נגד פריצות למחשב,עולים לפעמים הודעות ודפים ששואלים כל מיני שאלות כמו:``אתה יודע שזה יפתח לך את...האם בכל זאת אתה מעוניין לפתוח/להוריד את... כן או לא?`` ובכן, אני רוצה תוכנת הגנה ,שתהיה שותף שקט במחשב,שתגן היטב מפני פריצות וחיטוטים למיניהם,ובכל זאת שלא יעלו שום שאלות או דפים עם שאלות. תוכנה שתעשה את העבודה ולא תערב אותי כל פעם בחידוני ``טריוויה`` מעצבנים,שאני לא אדע כבר מה לעשות ופשוט אצא בגללה מכליי. יש תוכנה כזאת? ואם כן ,איזו?

אני עושה דבר פשוט

דואג לעידכונים של המערכת הפעלה ומתקין אנטי ווירוס (נורטון בלבד) שרץ תמיד ברקע. תזכור שרוב ה``פריצות`` למחשבים אישיים נעשות בעזרת סוסים טרויינים, זה אומר שאתה חייב להפעיל קובץ ששולחים אליך.

קודקוד

New member
קורט,וואי איזו זריזות,תודה רבה לך

ועל תשובותייך ועל התגובה המהירה :)

Ey@L

New member
כבר ענו לך על הכל?

אם נשארו שאלות תרשום אותם שוב, כי אני חייב להודות שדי איבדתי אותכם (-:

קודקוד

New member
בכל זאת ,אני רוצה לא רק משהו

נגד פריצות וקלקול המערכת אלא גם למנוע מידע סתם, שהולך סתם, לגורמים סתם, וסתם בלי רשותי.מאוד מאוד מרגיז! יש פתרון שגם יתאים לדרישות שלי שציינתי למעלה?

אף תוכנה לא תעזור לך בזה.

כמעט כל אתר שתכנס אליו ישלח אליך קוקיז. יש אתרים (למשל תפוז) שאם לא תקבל את הקוקיז זה יקשה עליך לכתוב בפורומים (פשוט כל פעם צריך להרשםמחדש) אתה צריך לדעת באיזה אתר לשים את הפרטים שלך ובאיזה לא.

קודקוד

New member
טוב, אז שתהיה תוכנה

בלי הוצאת הקוקי`ס,אבל שגם לא יעלו לי דפים ושאלות מעצבנות כל פעם,יש?

קודקוד

New member
ניסוח בשנית

נכנסתי לאתר של ה- SHOCKWAVE,היה כתוב ללחוץ כדי להוריד את התוכנה,לחצתי,הפעולה הסתיימה מהר מדי לדעתי,ואולי התוכנה לא ירדה,אפילו שניסיתי פעם ופעמיים. בקיצור לא רואים את המצגות באתר של SHOCKWAVE והשאלה היא:מה עושים עכשו?

אוקי...זה מה שתעשה

תכנס לכאן: www.windowsupdate.com ותוריד את הפלאג של שוקוויב. זה אמור לעבוד (אצלי זה עבר פעם) תנסה. אם לא אני אפנה אותך לאתר של פנדר.

קודקוד

New member
תודה לכולם,הצלחתי להוריד את

השוקוויב,הוא מופיע אצלי ברשימת התוכנות שבמחשב. תודה,תודה,תודה :)

למעלה