שלום! איך מגיעים לגנים הבאהים?

מצב
הנושא נעול.

נ ו ם

New member

אני צריכה להגיע לשם מחר בבקור באוטובוסים מן הסתם ממרכזית המפרץ.
מראש :)

Image of me

New member
למה מן הסתם?

אני צריכה להגיע לשם מחר בבקור באוטובוסים מן הסתם ממרכזית המפרץ.
מראש :)
למה מן הסתם?
אם את מגיעה מצפון הארץ אז באמת הדרך הקצרה היא דרך מרכזית המפרץ... בכל אופן, אני לא בטוח אם הכניסה הראשית לגנים היא מכיוון המושבה הגרמנית או מכיוון רח' יפה נוף. אם ההשערה שלי נכונה והכניסה הראשית היא מכיוון המושבה הגרמנית, אז ממרכזית המפרץ לוקחים קו 113 או 114. קו 113 מגיע קצת יותר קרוב, אבל ההבדל לא משמעותי. בדרך החזרה הייתי ממליץ לרדת את כל שד' בן גוריון (רק כי זה יפה) ולקחת אוטובוס חזרה מהעיר התחתית.

Image of me

New member
*בדרך חזרה

למה מן הסתם?
אם את מגיעה מצפון הארץ אז באמת הדרך הקצרה היא דרך מרכזית המפרץ... בכל אופן, אני לא בטוח אם הכניסה הראשית לגנים היא מכיוון המושבה הגרמנית או מכיוון רח' יפה נוף. אם ההשערה שלי נכונה והכניסה הראשית היא מכיוון המושבה הגרמנית, אז ממרכזית המפרץ לוקחים קו 113 או 114. קו 113 מגיע קצת יותר קרוב, אבל ההבדל לא משמעותי. בדרך החזרה הייתי ממליץ לרדת את כל שד' בן גוריון (רק כי זה יפה) ולקחת אוטובוס חזרה מהעיר התחתית.
*בדרך חזרה

איליה,

*בדרך חזרה
איליה,
למרות שאני לא חיפאי אני מכיר את האזור מעט כי סבא וסבתא שלי גרים קרוב לשם, ולפי מה שאני יודע הכניסה הראשית היא מרחוב יפה נוף - ליד הטיילת, ליד מלון ששכחתי את שמו, וליד מוזיאון לאומנות יפן או משהו כזה..

Image of me

New member
אוקיי ../images/Emo13.gif כדי להגיע לשם, צריך לקחת

איליה,
למרות שאני לא חיפאי אני מכיר את האזור מעט כי סבא וסבתא שלי גרים קרוב לשם, ולפי מה שאני יודע הכניסה הראשית היא מרחוב יפה נוף - ליד הטיילת, ליד מלון ששכחתי את שמו, וליד מוזיאון לאומנות יפן או משהו כזה..
אוקיי
כדי להגיע לשם, צריך לקחת
קו 131 או 133 עד מרכז הכרמל, וללכת קצת ברגל לאורך טיילת לואי היפהפיה.

Golf Bravo

New member
אכן זו הכניסה הראשית, מלון פנורמה

איליה,
אכן זו הכניסה הראשית, מלון פנורמה

עד כמה שזכור לי, אם לא השתנה

למה מן הסתם?
עד כמה שזכור לי, אם לא השתנה
הכניסה היא למעלה, נכנסים לגן הבאהים מלמעלה ויורדים למטה לכיוון המושבה הגרמנית ואין דרך בכיוון ההפוך, המסלול הוא רק ירידה, בסך הכל יותר קל לרדת את כל המדרגות מאשר לעלות אותם. (כל זה אם לא השתנה שם משהו)

מצב
הנושא נעול.
למעלה