שלום, אני הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים

yporit

New member
שלום, אני הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים

לאחרונה פתחתי משרד עצמאי, והייתי שמחה לקבל טיפים על איך להתחיל. יום נפלא. אורית

coachingyou

New member
איך להתחיל לשווק משרד חדש

אורית שלום, קודם כל - בהצלחה במשרד החדש שלך. כדי להצליח את צריכה להתחיל בבניית תכנית שיווק של המשרד. תוכנית כזו כוללת את החזון שלך, הצבת מטרות לטווח קצר, בינוני וארוך, בשלב ראשוני את צריכה להגדיר לעצמך ולראות בדמיונך איזו תדמית המשרד שלך ישדר, מהו קהל היעד וכד'. כל אלה נתונים שרצוי מאוד שיהיו מגובשים אצלך, בכתב ולא רק במחשבה. בהתאם לנתונים אלה תוכלי להכין לעצמך לוגו, כרטיס ביקור אישי וכרטיס ביקור של המשרד עצמו (זה לא אותו דבר) ותוכלי להתחיל לשווק את המשרד מתוך אותם נתונים שתאספי לעצמך על הרצוי לך. נשמע מבולבל - זה לא כך, זה די פשוט. אם תרצי עוד מידע ועזרה - פני אלי, אשמח לעזור. דורית גן-מור

yporit

New member
אני רוצה להיכנס גם לקבוצת נטוורקינג אבל

הבנתי שאני צריכה לבוא מדי שבוע עם הפניות לבעלי מקצוע אחרים. מאיפה מביאים את אותן הפניות, במעגל שלי הקטן לא ידוע לי על אנשים הזקוקים לבעלי מקצוע כאלה ואחרים... מה עושים?

coachingyou

New member
נושא networking

לא הבנתי בדיוק למה כוונתך. האם את שייכת לקבוצת נטוורקינג? - אם כן, אז נכון, צריך להביא הפניות ולקבל הפניות מאחרים. נטוורקינג זו תורה שלמה אבל לא מכאן תבוא ההצלחה של המשרד שלך. (או שלא הבנתי את כוונתך נכונה). כדי להתחיל ולחפש קליינטים, כדי להרשם באתרים, בפורומים ובנטוורקינג, כדי לשווק עצמך בצורה נכונה וברורה - עליך להתחיל עם התהליך שתארתי קודם. תחילה תבני לעצמך את כרטיס הביקור של המשרד - תלמדי להציג עצמך ואת המשרד ב-60 שניות בצורה הטובה ביותר, תכיני לעצמך את התכנית העסקית שלך - זה יוביל אותך וייתן לך את הביטחון לפנות לבעלי מקצוע אחרים, תוכלי להציג עצמך בכל הזדמנות ולפני כל אחד בלי היסוסים. אבל זה דורש הכנה (ראי תשובתי הראשונה). כשיהיה לך כרטיס הביקור מוכן - תראי שגם ייקל עליך לפנות מעבר למעגל המכרים שלך.

מה הרקע?

חוץ מלימודים האם יש לך דירות עומדות בעיצוב שלך? האם את מקושרת כבר לקבלנים ושאר ספקים? בקיצור פתיחת משרד לא נותן פרטים לאיך משווקים- אף אחד לא יכנס למשרד של בעל מקצוע חופשי סתם כך חייבים להראות יכולות ספרי קצת על העסק שלך והשלב בו הוא נמצא כדי שתוכלי להתקדם

adih770

New member
נסי לחשוב מהפנים אל החוץ ואסביר

שלום לך אורית. מאחל לך הצלחה בדרכך העצמאית. יפה ששאלת זה אחד הסימנים שאת עכורה ללמוד דברים חדשים. אאני מעדיף ללכת תמיד מבפנים כלפי חוץ. אני מציע לך לבדוק עם עצמך את השאלות הבאות. * השאלה הראשונה היא במה אני טובה/כישרונית/איזה יכולת ייחודית יש לי? איך יודעים? מרגישים...זה לא אובייקטיבי. אז איך יודעים שואלים אנשים שקבלו מאתנו שרות מקצועי,חברים,בני משפחה,לקוחות,קולגות. מנטרלים את מה שנאמר מסיבות לא רלוונטיות עכשיו יש לנו מושג במה אנו טובים. * מה אני אוהב לעשות? מכל מה שאנו טובים מה אנחנו אוהבים לעשות? מגדירים מקצוע,עיסוק נישה בעיסוק הקיים . היכן זקוקים לעיסוק הנ"ל או למקצוע? * מי האנשים/חברות שצריכים את העיסוק שבחרתי בו? מה יתן להם ערך? על איזה צורך אני יכול לענות להם? על מה הם הולכים לשלם לי ? או במילים אחרות איזה ערך אני נותן ? * איפה אני מוצא אותם? * איך ליצור איתם קשר ולהציע להם שירות או מוצרים? עד כאן ההתבוננות. יש משהו חדש שלמדת מהתבוננות הזו? אשמח שתשתפי אותי. אני מאמין שאנשים הם כבר מסוגלים ויכולים עוד לפני שפגשו בי תפקידי הוא לחשוף אנשים ליכולות שלהם. להוות עבורם כלי להשגת פריצת הדרך לה אותה הם רוצים. אקשיב לך בצורה שאני ערב שתיקח ממנה ערך. ללא כל התחיבות מצידך. אני מאמן אישי בשיטה הוויתית , משמע אני יוצא מתוך הנחה שהשאלה היא "מי אני מול סיטואציה?" ולא "מה עלי לעשות ....?" אשמח שנדבר. בברכה, עדי הררי 050-7700925 [email protected]

למעלה