שלום אני חדשה כאן

קטריין

New member
שלום אני חדשה כאן../images/Emo29.gif

ואני מקווה שאשאר כאן הרבה בכול מקרה תהיתי אם תוחלו לענות על כמה שאלות 1. מה היא האבן המיוחדת למזל קשת,ומה האבן המיוחדת לאלמנט האש 2. מה אתם יכולים לומר לי על האבנים אבעות אגת קמל, כלצית אופטי, בלו לייס אגת, קריסטל. תודה מרואש לילך

ston2002

New member
אבן לפי מזלות...לאו דווקא

הי וברוכה הבאה השימוש באבנים על פי מזלות או חודשי לידה היה נפוץ בתקופות קדומות בעיקר בימה"ב. הבעייה היא שיש המון רשימות כך שלכל מזל מיוחסות עשרות אבנים וכל אבן מיוחסת למספר מזלות. אנחנו מעדיפים את האינטואיציה. אם את בוחרת ב"אבן המזל" שלך הרי שהיא כביכול שלך לתמיד וזה לא הגיוני כי אנו עוברים שינויים במהלך החיים. רצוי גם להשקיע אנרגיה בבחירת האבן. אם את ממש מתעקשת אז למזל קשת :אמטיסט, אזוריית, לברדורייט, טורמלין, לאפיס, רובי, סודליית, טופז דצמבר: טורקיז או זירקון (טבעי לא זירקוניה). נובמבר: טופז או סיטרין אבעות אגת קמל ?? לא שמענו. בכל מקרה כל האגתים עובדים על חיזוק ואיזון גוף ומוח. ישנם סוגים רבים של אגת כאשר לכל אחת הייחודיות שלה. אבל את זו אני לא מכירה כלצית אופטי - מחזקת זיכרון ויכולת ריכוז. מסייעת בהבנת הדואליות במצבים. אגב, בעוד כשבועיים אנחנו מקבלים משלוח ובו כלצית אופטי ורוד !! בלו לייס - תיקשורת ורוגע. מסייעת בזרימה של דברים. מומלצת לאנשים אשר צריכים לעמוד ולדבר מול קהל. קריסל - איזה ??? ישנם כ 3000 סוגים !!!! כל אבן שהמבנה הפנימי שלה מוגדר והיא מורכבת ממינרלים מוגדרת כקריסטל. אם כוונתך לקוורץ היא נחשבת ל"אמא" של האבנים, ביכולתה לעשות כמעט הכל אך אינה מתמקדת. היא מגבירה כל דבר. היא מצויינת לטיהור אבנים ומקומות. מצמצמת השפעה שלילית של מכשירים חשמליים ובטון של ממ"ד.

קטריין

New member
תודה לך לילך../images/Emo29.gif

מה את יכולה להגיד לי על אבנים הקשורים לאלמנטים שלך לילך

מזל קשת

האבנים של מזל קשת: אמטיסט, ספיר, סוגילייט וטורקיז. לגבי שאר השאלות שלך, אני לא ממש יודעת.

ston2002

New member
לגבי מזלות

כמו שאמרתי אתמול, לכל מזל משוייכות מאות אבנים ולכל אבן מספר מזלות כך שבהחלט הגיוני שברשימה זו או אחרת גם הטופז שייכת למזל קשת

למעלה