שלום, אני חדשה כאן

שלום, אני חדשה כאן

היום בפעם הראשונה שמעתי על הפורום והוא נראה לי אחלה מקום להשתקע בו בזמן הקרוב.. אז.. קצת רקע? היה לי חבר שנה וארבעה חודשים. שנה וארבעה חודשים של אהבה מטורפת. אהבה שאי אפשר להסביר אותה במילים- עד כמה שאני אנסה.. לפני חודשיים התחלנו לריב.. על שטויות בעיקר.. מצידי וגם מצידו.. טוב האמת שאני מרגישה אשמה.. אבל זה כבר לא משנה.. לפני חודש וחצי הוא החליט שהוא לא רוצה שנהיה ביחד יותר. היה לי קשה. עבר עליי החודש הכי נוראי בעולם ועכשיו אני מתחילה לאט לאט לצאת מזה ולהבין שזה נגמר ושצריך להמשיך האלה. אבל מה שבאמת חסר לי זה ידיד. פשוט לדבר איתו. כשהוא ואני נפרדנו לא נפרדתי גם מהבן זוג אלא גם מהחבר הכי טוב והשיחות איתו כל כך חסרות לי. ואפילו ידיד טוב שלי שהיה חבר שהאקס ושלי בחר לתמוך באקס שלי ולא בי. אני מרגישה שחסרה לי דמות גברית.. זאת אומרת.. לא לקשר זוגי פשוט לשיחות.. מישהו לדבר איתו, מישהו שיראה לי דברים מנקודת מבט גברית.. (קשה לדבר חודש שלם רק עם בנות!) כי באמת שזה חסר לי. וד''א.. נעים מאוד, אני הדר, בת 17 וחצי מאיזור השרון:)

RayoDeLuz

New member
ברוכה הבאה..

לא קל להפרד מהחבר הכי טוב אבל אני בטוחה שתמצאי מישהו אחר בקרוב... בכל אופן, אני קרן בת 18 מקנדה:)

למעלה