שלום, אני חדשה פה בפורום

r o n i

New member
שלום, אני חדשה פה בפורום

הנושא מאד נוגע לי, ועד כה הרביתי לכתוב בפורום אחר (בלי שמות, חס וחלילה). אלא שהפורום הלך והתדרדר והגיע לרמת התנגחויות הדדיות ותו לא. הצטערתי לראות למעשה ההודעות שם מסתכמות בויכוחים איזה צד יותר שפל מהשני (בתוספת קללות להפליא). בינתיים נוכחתי לדעת שהמצב כאן יותר טוב.

eliasys

New member
ברוכים הבאים

אני מברך אותך מכל לבי על הצטרפותך אלינו. אומנם גם אני חדש כאן (רק יומיים) אבל נראה לי שזה המקום שאפשר בו להביע דעה בדרך דימוקרטית. אני רק מקווה שבאמת נמשיך להיות מופת לאחרים ולא נרד לרמות נחותות

B.Shokor

New member
עוד הודעה לרוני ולכולם..

נכון שדקלה היא ילדה (ואני מדגיש על ילדה) שלא אוהבת (כנראה) לשנות דעותיה, אבל למרות הכל אנחנו פשוט מאוד ``חייבים`` לשנות את הראש שלה באחר!.

B.Shokor

New member
ברוכה הבאה רוני B-)

שלום רב רוני היקרה.. אנו מברכים אותך על הצטרפותך לפורום ``דו-קיום`` ערבי יהודי (לפי הצעתו של מר אליאס ;). שוב אני אומר, כל אחד שחושב שהוא הולך למצוא בפורום הזה אך ורק אנשים שמדברים על שלום הוא טועה ובגדול.... (כי אם כולם ידברו על שלום אין צורך בפורום). בפורום הזה אנשים ממחנה השמאל וגם ממחנה הימין יתווכחו! וידברו יחד במסגרת הגבול על השלום, בשביל שנוכל להפוך את כיוון הראש של כולם לכיוון הנכון. בברכה ב.שוקר מ.הפורום

למעלה