שלום ! אני חדש כאן , נעים מאוד !

לגופו של עניין ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

האם אתם רואים את התרבות המערבית עומדת לפני מצב של קריסה ? ..................... , אני בתור אחד שהוא חזר בתשובה חושב ש-התרבות המערבית הולכת להיגמר ! . תיראו את כל הארצות הנאורות בארופה איך שהם מורידות את הערכים שלהם , ( למי שמבין על מה אני מדבר ) תיראו את אמריקה איך האיסלם הקיצוני מיתפתח בתוכה כמו " סרטן בבטן " , בזמן ש-הרבה אמריקאים וגם ארופאים לא רוצים להיתחתן או להביא " דור המשך לעולם " . ו-הערבים מיתרבים סביבם בקצב מטורף !!!!! . הכנסיות הקתוליות הולכות ונעלמות , הרבה אנשים במערב " מיתאסלמים " או מפסיקים להאמין באלוהים . התרבות המערבית יצרה " ניכור " , " בדידות " , " מסוגרות מסויימת של בני אדם " , האם אנחנו רואים את סופה של תרבות רומא ו-יוון ? ...........................................

ל נ צ ח

New member
תבוא הקריסה לחשיבה הסטנדרטית

כי אור-חדש על-ציון תאיר. מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר יְהֹוָה מִירוּשָׁלִָם:
ישעיה ב (ב) וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית יְהֹוָה בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם: (ג) וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר יְהֹוָה אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר יְהֹוָה מִירוּשָׁלִָם: (ד) וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה: (ה) בֵּית יַעֲקֹב לְכוּ וְנֵלְכָה בְּאוֹר יְהֹוָה:

ל נ צ ח

New member
כן, כן. וכתתו חרבותם לעתים

וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר יְהֹוָה אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו

../images/Emo184.gif לבריאות , קב"ן לא עולה כסף

אני מאחל לך החלמה מהירה במהרה בימנו ונאמר אמן ! , וברוך רופא חולים למי שכבר הבריא ! . זה כניראה " החום ! , החום ! " משפיע על האנשים כאן

ל נ צ ח

New member
בזאת פסלת במומך. ../images/Emo88.gif

מה שהצגת לנו כאן זה כמה שאתה אדם עצבני וטיפש . טיפש בעל דעת אווילית חשוכה, דעת של אדם קטן ועלוב, אדם הרבה עצבני וחשוך המגשש סחור סחור באפלה, דעת מנוגדת ל דעתם שלהם החכמים. הנה אחת מהן
.
.

sheketz

New member
אנסה לחדד את מה שאמרת

אתה מוצא קשר בין החזרה שלך בתשובה לבין הראיה שלך את התרבות המערבית כקורסת ובת חלוף.. השאלה מה ניתן ללמוד מזה. האם משהו על התרבות המערבית או אולי משהו על מה שקורה לחוזרים בתשובה? אני חייב לומר שהרעיון של אפוקליפסה (אסונות הממשמשים ובאים) כחלק מראיית אחרית הימים מעוץ עמוק בתרבות היהודית, כך שזה לא מפתיע שאתה רואה את הדברים כך. מה שכן אני יכול לומר לך הוא כי ההסטוריה היא רווית משברים, וכל משבר איש אינו רואה סופו ותוצאותיו, וזה דרכה מאז ומעולם, ועדיין לא הגענו לקץ ההסטוריה ולסוף העולם, ואני מסופק אם נגיע בחמישים השנים הבאות לסופה, ויותר מזה קשה לי להאמין שאני אזכה לראות.

הנה סוףסוף הגיע בנאדם עם מוח ! ../images/Emo13.gif

עזוב עכשיו דת ! . אני מדבר על דברים תכל'ס שקורים היום בשטח ! . אתה לא רואה שיש בארצות המערב היתקרבות אל כל מיני " כתות " ומרכזי קבלה . ויש מצד שני - גם אנשים " לא מאמינים " שהם מתחילים להאמין בעבודת אלילים - מתחילים לעשות קעקועים בכל הגוף , עגילים , פיריסינג בכל מיני מקומות בגוף . והכל כדיי לקבל " תשומת לב של החברה " כי החברה המערבית היא מבודדת וסגורה , כלומר היא ממש לא " חברותית " ( כל אחד דואג רק לעצמו , לבית שלו , למשפחה שלו ) , כדי לדעת לשרוד בתוך החברה המערבית צריך כל הזמן לדרוך על גופות של אנשים . החברה המערבית כל הזמן לקחה את " גוף האישה " בתור " חפץ " , או " מכשיר מיני " שאפשר לעשות בו כל מיני שימושים שהם ישרתו את הגבר בלבד ! . עכשיו בארצות הברית ישנם " בתי ספר חילוניים " שהם ניפרדים לבנים ולבנות . ויש עכשיו גם הרבה בחורות שלא רוצות לקיים יחסי מין לפני החתונה . ביחד עם כל זה יש גם את " האיסלם " שהולך ומיתפשט בכל אמריקה וגם ארופה ! .

sheketz

New member
הביקורת שלך היא מנקודת מבט

איך נאמר - דתית. נקודת המבט זה לא משהו שניתן להתעלם ממנו. האוביקטיביזציה של הזולת (כלומר הפיכת הזולת למושא/חפץ ) זה דבר שקיים בתרבות האנושית מימים ימימה. החל מהימים שהאשה היתה קניין בעלה (מזכיר לך משהו?) , והיו עבדים. התרבות של היום שונה ודומה לתרבות כפי שהייתה פעם. גם העניין של נתינת סימנים בגוף קיים מימים ימימה, זהו לא עניין חדש. עגילים ונזם זו לא המצאה מודרנית, ולשם כך עשו חורים בכל מיני מקומות. גם ברית המילה זה נתינת סימן בגוף , אם תרצה או לא לגבי עבודת אלילים, הרי היהדות החשיבה את הנצרות לעבודת אלילים מאז ומעולם. והרי מנקודת המבט החילונית אין משמעות למונח של עבודת אלילים. האיסלם לעומת זאת הוא דת שהיהודים מאז ומעולם כיבדו והעריכו. לא שהם החשיבו את מוחמד לנביא או חשבו טובות על מישנתו אבל מבחינת האמונה באל אחד היהודים לא ראו במוסלמים מעולם עובדי אלילים. כל מאה יש לה את מלחמות הדת שלה. אז גם המאה העשרים ואחת. אני לא עושה מזה עניין.

האם זה נכון ש-הכנסיות .............

......מתחילות להיעלם ! . יש הרבה אנשים לא מאמינים שלא מעניין אותם אותם ללכת להיתפלל בכנסייה , הם רק רוצים לחיות חיים חומרניים לעצמם , בלי שום ילדים ! ,

אבל האישה היא חפץ

וגם הגבר הוא חפץ, וגם ילד, זקן, חתול ואבן הם חפצים. כל המציאות היא אוסף של חפצים. האישה היא חפץ שיש לו היבט מיני מבחינת הגבר. אתה מעוניין להתכחש לעובדה הזו? בבקשה, התכחש לה, אני בעד התכשויות, אך מהי המציאות שאתה מציע במקום? מה יחליף את האינסטינקט הקדום והראשוני של המין? אפילו אלוהים לא מחליף אותו, אז אתה תחליף אותו? אלוהים בכבודו ובעצמו אמר את הדבר הראשון שאמר אי פעם לאדם וחוה והוא "פרו ורבו"! הדבר הראשון! הוא לא אמר "לא תרצח", הוא לא אמר "אנוכי ה' אלוהיך", אלא הוא פקד על האדם ללכת להזדיין! ואני מסכים איתו- לך תזדיין! זו החזרה האמיתית בתשובה.

למעלה