שלום, אני חדש כאן (+ סקר קטן):

d r o r y

New member
שלום, אני חדש כאן (+ סקר קטן):

היי לכולם. אני חדש כאן ושמח לראות שיש פורום. למעשה, ה "רומן" שלי עם כספי התחיל רק בשנה האחרונה. בכמה שנים האחרונות נהייתי בכלל חולה קשה של מוזיקה עברית, ובשנה האחרונה מ. כספי, באופן ספציפי, נהיה ממש לאחד האהובים עלי ביותר. בהזדמנות זו, הייתי רוצה לערוך כאן סקר קטנצ'יק. אשמח אם כל אחד פה יציין את חמשת השירים האהובים עליו ביותר של מר כספי (כולל דואטים שבהם הוא נוטל חלק משמעותי בשיר, ולא סתם קולות רקע). הנה החמישה שלי (בלי סדר): הנה הנה עוד יבוא היום מה זאת אהבה (הדואט עם ריקי גל) עוד תראי את הדרך איך כוכב אחד מעז (לא יודע איך קוראים לשיר, אבל ככה זה לפי הפזמון)

trilliane

Well-known member
מנהל
חמישה שירים אהובים

יום יום אני הולך למעונך לילה ברחוב מנדלסון שיר מלילה שיר ערב סיבה טובה תמיד עושים לי טוב בלב.

grospi

New member
החמישייה הפותחת

יום שישי חזר הנה הנה עם כל הגוף שיר מלילה כל אחד השחקן השישי: עיר עצובה

tiramisu1

New member
אותי מטריפים

הייתי אומרת לו כמעט טוב בלילות הקיץ הנה פתחתי חלון דברים שרואים משם יכולתי כמובן להמשיך עד אינסוף אבל זה בשלוף

מוגג

New member
לא משתתף בסקרים.

ביומסה להשתנותמיד לא ידעתי שתלכי ממני יום יום אני הולך למעונך מישיר מלילה ברחוב מנדלסון

מוגג

New member
אינקוויזציה!!../images/Emo196.gif

מה אתה דורך עליי? די נמאס לחטוף מכות, סטירת לחי. יום לפני הדין - אין חנינה? אין שלווה? מי אמר לך שאני מלאך? עוד לא הייתי בספרד, טוב לי בקיבוץ סליחה לילה טוב!

חמישה?

פחות משבע לא הצלחתי, וגם זה אחרי מחיקות אכזריות. שיר מלילה שיר בדואי שיר ההפלגה סטירת לחי שיר ערש הנה הנה לקחת את ידי בידך זה היום. שבוע הבא זו יכולה להיות רשימה אחרת...

למעלה