שלום אני מחפש אוטו..

gibli1

New member
שלום אני מחפש אוטו..

אני מחפש אוטו אספנות והכיוון שלי הוא שברולט קפריס או ביואיק ריגל רציתי לדעת אם הבחירה שלי טובה או לא רציתי לדעת קצת "מחלות" שיש למכוניות האלו ודרך אגב התקציב שלי הוא בסביבות ה10,000 שקל בערך וגם אם צריך קצת שיפוץ אני מוכן לעשות קצת אז תודה מראש לעונים ואם יש למישהו אוטו כזה למכירה מוזמן לרשום

orensaab

New member
איזה אוטו ?

כאשר רוצים מכונית אספנות, השלב הראשון הוא לבחון האם זוהי מכונית ש"מדברת" אליך. ברגע שהתשובה חיובית ניתן להמשיך הלאה לחיפוש רציני יותר. מכיוון שאינני מכיר את המכוניות האלו מקרוב, אינני יודע מהן הנקודות החזקות ומהן הנקודות החלשות שלהן. אתה יכול להתייעץ עם ליאור ברוך באתר קלאסיקאר לגבי מכוניות אמריקאיות. הוא מכיר אותן היטב. חג שמח, אורן

gibli1

New member
בעיקרון אני רוצה...

בעיקרון אהבתי נורא את הביואיק ריגל אוטו שמאוד מאצ חן בעיני רציתי רק לדעת אם יש פה מישו בפורום שאולי מוכר אחת וגם חוץ מזה אם אני ה ולך לראות כזה אוטו לדעת מה "המחלות" שלו. חוץ מזה יש לי עוד שאלה ראיתי ביואיק ריגל אחת שנראית די טוב אבל יש לה שבר בקרבורטור עד כמה קשה יהיה להשיג כזה קרבורטור וזה מנוע 4300 V 8 אני עוד לא ראיתי את האוטו אלה תמונה שלו וזה הגיוני 4300 מ"ק V8 ? ועד כמה קשה יהיה להשיג לה קרבורטור?

למעלה