שלום, אני מתכנן לקפוץ הנה מפעם לפעם

roychu

New member
שלום, אני מתכנן לקפוץ הנה מפעם לפעם

שאלה אליכם, גם כן שאלה קלאסית. מה ממש עושה לכם את זה?, אני אשמח לשמוע קצת. אחד החלומות הגדולים שלי זה להיות עם מישהי שחורה, ועדיף שמנמונת, שיהיה מה לתפוס ככה
ג'יג'ית (טבעית) שמנמונת זה גם מעולה. עוד משהו זה נשים עם משקפיים, עם לוק מזכירתי כזה. (חולצות מכופרות, חצאית, עניבה וכו'...) מה איתכם? משהו מיוחד שעושה לכם את זה?

nir y agus

New member
אותי מושך בעיקר../images/Emo183.gif

בחורות מלאות כאלה שהכוס שלהן מגולח והחזה מספיק מגרה.

דבר ראשון

מה שהכי עושה לי את זה אצל בחורות זה התחת, אם יש מישהי שנראית לי חמודה זה אחריי שבדקתי את התחת שלה לפניי זה, אם הוא יפה, אני ממשיך הלאה לפנים, רגליים ורק בסוף חזה

הדרומית

New member
מה עושה לי את זה../images/Emo80.gif

ממממ...שנושכים אותי באוזן ומלקקים לי את האצבעות של הרגליים
*התחברתי לרגע, בפרסומות של מלכת היופי, מחזיקה אצבעות לאחות של חברה שלי*

הדרומית

New member
האאאאאא הבנתי ת'שאלה../images/Emo80.gif

חחחח עכשיו קלטתי מה הפואנטה בשאלה. אז מה שעושה לי את זה, העיינים והחיוך.. יו אני נמסה

TheCatcher

New member
הינה תשובתי.. ../images/Emo13.gif

טוב אותי מושכות בנות לא רזות מדי אבל גם לא שמנות! ככה משהו נחמד כזה.. אבל הדבר הכי חשוב לדעתי זה הפנים... אני אוהב את כאלה פנים חמודות, אני פשוט נמס מולן...

מור~!

New member
מושך אותי

|חבל|
מה זה מה? כוסיות!! רק שלא יהיו בלונדיניות ולא יראו כמו דוגמניות ושלא יהיו עם תלתלים וגם לא שחורות מדי חוץ מביקו... שהיא גם שחורה כמו הלילה וגם יפה אה ושלא יהיה אף גדול יו אני שונאת אף לא יפה

אם כבר מדברים על פנטזיות וסטיות..

אחרי אמש.. גיליתי אחת מהסטיות החשובות ביותר אצלי! אני פשוט אוהבת ללקק אצבעות ולא את שלי כמובן... זה כל כך עושה לי את זה... וכל כך מגרה אותי.... טוב אני מעדיפה לא להמשיך...

חחחח וכמובן אני כמו מישל ישר דיברתי

על סטייה... ומה שהכי מושך אותי? אממ... את האמת.. זה אולי ישמע סתם דבילי או לא יודעת מה... אבל קודם כל אני בודקת את האופי... זה מה שהכי מושך אותי ולא ממש מזיז לי איך הוא נראה.. אם הוא נראה לי חמוד ואחלה ואחרי האקט המיני אני מגלה שהוא חרא של בן אדם ותותח ב...אהממ..... אז או שאני זורקת אותו לכל הרוחות או שאני שומרת אותו לאקטים מיניים
סתם בשביל הפאן
זה תלוי עד כמה הוא חרא... ומבחינת המראה החיצוני.. אני אוהבת גברים שריריים וגבוהים וכמובן חזקים

Dumbo

New member
(ללא נושא)

אצל בנות - בעיקר הפנים והשער, ובשמחה ניתן להוסיף לזה משקפיים שחורות קלאסיות. אצל בנים - גוף חטוב, ככה רואים ממש שהבנאדם עושה ספורט, אני נמשך בעיקר לאלה שאני רואה אותם שוחים.

nir y agus

New member
זה טוב../images/Emo183.gif

עולמך מורחב כאשר אתה דו מיני ואתה יכול להזדיין עם שני המינים. או שעדיין לא ביצעת זאת?

למעלה