שלום, אני קטועת רגל מתחת לברך שאלתי

שני 4

New member
שלום, אני קטועת רגל מתחת לברך שאלתי

אם אני רוצה להחליף ביית (אני גרה בקומה ראשונה עם מעלית ) ואני רוצה לבנות לי בית פרטי. היכן מתערב לטובתי בקטע הזה משהב"ט? ז"א האם הוא נותן לי אישור לקנות אדמה במחיר מסובסד?(אני בקניית ביתי הראשון הייתי אז נכת צהלז"א קיבלתי אז את ההטבות לקנית בית, אך אחר כך קרתה הקטיעה!תודה ביי ביי שני

smile2life

New member
פני לעובדת הדיור בלשכה

את מוכרת על הקטיעה ובגלל ההחמרה אני הייתי ממליץ לך לפנות לועדת חריגים - דיור בגלל ההחמרה במצב. אם את על כסא גלגלים אז בכלל ניתן לטעון כי ההכניסה והיציאה מהמעלית אינן אפשריות בגלל הכסא ואז תצטרכי גם להוכיח את טענתך.

שני 4

New member
אז ככה: חס וחלילא כסא גלגלים!

לא כל הקטועים עם כסא גלגלים, יש קטועים שהולכים עובדים,מנקים,מטיילים זה סתם לידע כללי. דרך אגב אני לא נריאת קטועה! מלבד צליעה קטנטנה, אני לובשת הכל(חוץ מימיני )והולכת על עקבים. הייתי בועדת חריגים ולא אישרו לי בטענה ש : את ההטבות על קניית בית כבר קיבלתי. אני יודעת שזה לא החלטה נכונה, אבל שאגמור לטפל בדברים אחרים, אז אתפנה לטפל בזה. ד.א אני יכולה לפנות בכלל לעוד ועדה.? כי אני יודעת הועדה היתה בלשכת השיקום, וכמו שהבנתי קראו לה ועדת חריגים

smile2life

New member
ידוע

אני מכיר המון קטועים והפלוס של פציעה מעין זו הוא שלא חשוב כמה טוב אתה הולך עם פרוטזה תמיד יש לך כסא גלגלים צמוד מבחינת משרד הבטחון. אבל אני הייתי מתייעץ עם נציג הארגון בבאר שבע

שני 4

New member
שלום, אבל מה הקשר באר שבע../images/Emo24.gif

אני גרה באיזור המרכזוצפונה !

למעלה