שלום אני שואלת בקשר לחברה טובה

שלום אני שואלת בקשר לחברה טובה

שמי ענת,ויש לי חברה טובה שסובלת ממאניה דיפרסיה. כרגע אותה חברה בדיפרסיה. אותה חברה מתפקדת בתפקיד ניהולי גבוה החברה שלי הודיעה למנהלים שהיא סובלת ממאניה דיפרסיה(מישום שבזמן האחרון חלה ירידה בתפקוד היום יומי) השאלה שלי:האם יכולים לפטר אותה ע"ס המחלה? כי בהצהרת הבריאות שהיא נתנה כשהיא התקבלה לעבודה,היא הצהירה שהיא בריאה(החשש מסטיגמות) חברתי טיפוס כזה שתמיד מסתירה את מחלתה,היא חוששת מהסטיגמות של "משוגעת" אני מקווה שאני בפורום המתאים! תודה ענת

ל ו ל י ת

New member
הי ענת של מאי 1 וברוכה הבאה.

אני חושבת שהשאלה שאת שואלת היא יותר בעלת גוון משפטי לכן אולי שווה לברר בפורום חוק ומשפט. ובכל זאת את כאן, אז כרגיל שאלה: אני מניחה שזו חברה קרובה שלך. את יודעת אם היא נעזרת בתרופות? אני שואלת כי עד כמה שידוע לי יש חומרים/תרופות (בד"כ מלחי ליתיום) שמאד עוזרות לאנשים הסובלים ממניה דפרסיה-רק צריך לפנות לרופא מתאים. הבעיות אצל אנשים הסובלים ממניה דפרסיה מתחילות לצוץ כשהם מפסיקים לקחת את הליתיום. המוני אנשים עם מניה דפרסיה יכולים לתפקד היטב בחיי היום יום. אלה אחד המצבים שבהם דווקא יודעים איך לעזור, בניגוד למצבים אחרים.

לולית שלום,חברתי משתמשת בתרופות

איני יודעת את שמן, כפי שאמרתי חברתי בתפקיד ניהולי גבוה בחברה,ולאחרונה שמו לב לירידה בתפקוד. אני לא מרגישה כלל וכלל שהיא חולה. היא מתפקדת כרגיל. אשאל בחוק ומשפט תודה ענת

שלום לולית

אני שמחתי לשמוע שלא פיטרו את חברתי מהעבודה,כי בעבודה יודעים שהיא בחורה רצינית. תודה לך

ל ו ל י ת

New member
טוב לשמוע!

הנה יש מקומות שבוחנים אדם לפי מי שהו אותפוקתו ולא רק לפי תוויות. תודה שעדכנת!

למעלה