שלום אנשים.יש לי בעיה בדיג'יטק וואמי 4...

שלום אנשים.יש לי בעיה בדיג'יטק וואמי 4...

לפני כשנה קניתי וואמי 4 של דיג'יטק והכל היה סבבה עד שלאט לאט הפדל הפסיק לרדת עד הסוף ועכשיו בשביל להוריד אותו עד הסוף אני צריך ממש להתעמץ...ממש ממש להתעמץ. יש לכם מושג מה הבעיה ואיך אני יוכל לסדר את זה? תודה רבה לכם מראש

grassus

New member
להתאמץ* תשובה בפנים

הפדאל עצמו עולה ויורד או עם ציר או עם שני חלקים ממתכת בצדדים שמחזיקים אותו אם תוכל לצלם אותו זה יהיה מעולה (מהצד) אם יש שתי חתיכות ממתכת בצדדים שהן מה שמחזיקות את הפדאל (בלי להיות קשורות לחלקים טכניים בפדאל) אז פשוט תשמן את עם שמן כמו WD40 בעיקרון גם באמצע אמור להיות פונטציומטר או משהו כזה (אותו אל תשמן בלי לבדוק טוב טוב) ויכול להיות שגם הוא הבעיה

הכוונה היא לזה ש...

זה יורד והכל סבבה אבל הפיצ' לא יורד עד הסוף אז הצליל נשמע מחורבן... אתה מתכוון גם למקרה הזה.?

grassus

New member
לא הבנתי אותך

הבעיה היא בסאונד או פיזית חיצונית?

הסאונד סבבה לגמרי...

אבל כשאני מוריד את הפדאל עד הסוף כיביכול אז הפיצ' לא יורד עד הסוף. ועם אני לוחץ יותר חזק שירד למטה אז הוא הפיצ' ממשיך לרדת אבל אני ממש לוחץ חזק כדי שהפיצ' ירד עד הסוף...

shigaugi

New member
לפני שאתה פותח אותו...

אני לא מכיר את הפדאל הזה ספציפית אבל בדרך כלל יש אפשרות כיול,גם לי הייתה בעיה כזאת,בפדאל שלי יש אפשרות שאתה לוקח את הפדאל אחורה,לוחץ על כפתור(מחכה 2 שניות) לוקח אותו קדימה עושה אותו הדבר והוא מכוון את עצמו.

אצלי זה לא פועל ככה כנראה...

או שלא ממש הבנתי מה שהסברת... בכל מקרה תודה...אני ימשיך לנסות עם יש עוד רעיונות אז אני ישמח

grassus

New member
אני עדיין לא מבין אותך

זה בעיה פיזית? מבחוץ? או שזה בעיה בסאונד? קשה ללחוץ עם הרגל? או שפשוט הסאונד של האפקט לא בסדר?

אוקיי...

נגיד שזה פדאל ווליום...וכשהפדל למעלה הווליום הכי חזקה והכל סבבה אבל כשאני מוריד את הפדל למטה עד הסוף אז הווליום לא נעלם עד הסוף...ובשביל שיעלם עד הסוף אני צריך ללחוץ ממש ממש חזק למטה.. יש מבין?

grassus

New member
אה אוקיי

אז זה בעיה פיזית-חיצונית אתה תוכל להעלות תמונה של הפדאל מבחוץ? (בעיקר של הדוושה מזווית) בעיקרון אם זה ככה זה כנראה מה שמחזיק את הפדאל בוואה יש בעיות כאלה הרבה של חריקות ועצירות של הדוושה ובד"כ יש שני חלקים קטנים מברזל משני הצדדים של הדוושה שהם עושים את הבעיות כאלה בוואמי אני לא יודע איך זה אז שווה שתעלה תמונה

grassus

New member
הזוויות מעולות

אתה רואה את שיש שני ברגים בצדדים של הדוושה? תשמן שם.. זה אמור לפתור את הבעיה ותבדוק גם עם זה חלוד

yotamn9

New member
זה נראה שאין שום דבר שתוקע אותו

יכול להיות שפשוט צריך קצת שימון.

yotamn9

New member
האאא! נו עכשיו הכל ברור!

לבחור עם הבעיה- תנסה להעיף משם את הכלב הזה. נראה לי שזה יפתור את הבעיה. שמעתי שהרצל עושה עבודה מעולה על כאלה. אבל הוא לוקח 200 שקל על הוצאת הכלב+300 שקל על מריחת חומר שמונע כלבים בתוך פדאלים.

MasteOfPuppets

New member
גם לי יש את זה ומצאתי פיתרון!

אחי בחלק התחתון יש מין גומי כזה פשוט תוציא אותו משם זהו. עכשיו ברגע שאתה מוריד את זה עד הסוף (למטה) זה לא נותן לך צליל מעוות

למעלה