שלום אנשים

liliannali

New member
שלום אנשים

אשמח אם הגברים מביניכם ישקיעו דקה מזמנם ויענו על הסקר הזה זה לפרוייקט ללימודים שאני עושה (לא להבהל
) תודה רבה למשתפי הפעולה!

olli3

New member
מנהל
מתקשה לענות לך.

צמצמתם את האפשרויות ופסלת אופציות אחרות. צבע העיניים מעולם לא הזיז לי שום דבר למשל. גם השכר שלה לא מעניין אותי, שתרוויח יותר שתרוויח פחות - העיקר שהיא תהיה בן אדם שכיף לי לחיות איתו. גם צבע העור לא משנה לי, למה לא נתת את האופציה: אין העדפה? בכלל כל הסקר הזה אומר דברים פוגעניים... רמת צייתנות למשל, מאיפה זה בא? הכנסת פה את כל הסטריאוטיפים שיש על נשים. אני אענה על זה בכל זאת, אבל יש רובליקות שלי אישית הן לא משנות בהקשר של בת זוג, ציינתי את חלקן. אני פשוט חושב שהפרוייקט לימודים שלך לא ניטרלי והוא מגביל את העונה בתשובות עקב חוסר התאמה בין האופציות למחשבתו. אני אגיד עוד משהו שמאד מציק לי במה שאני רואה כיום. להיות הורה לילדים זו עבודה לכל דבר ואני חושב שגם האבא וגם האמא צריכים לתרום הרבה מזמנם לטיפול בילדים. אחד מהדברים האלו זה שהם מגיעים הביתה אחרי הגן או בית הספר - הם לא מגיעים לבית בלי הורה. גם כיום כשאני מסתכל על עתיד תעסוקתי אני מנסה לכוון למקצוע שייתן לי שעות גמישות ונוחות, כדי שהילדים שלי יהנו מדבר שהיה פעם כל כך טריוויאלי. כך שאם האישה שלי תפתח קריירה אז שיבושם לה, אבל הילדים עדיין צריכים אותה כמו שהם מריכים אותי וכאן כל צד צריך להתפשר בנוגע לקריירה שלו. אם זה אומר שפעמיים בשבוע היא עקרת בית ו3 פעמים בשבוע אני עקר בית או שבוע - שבוע או כל סידור שהחיים יתנו. אבל אני לא אהיה מסוגל לחיות עם בן אדם שמזניח (בשבילי זה להזניח) את הילדים שלו לגדול ככה לבד עם מיקרו וטלוויזייה או מחשב או מה שלא יהיה. לא מקובל עליי. אז שתביני שהסקר שהכנת, לא משאיר לי אופציות ראויות לבחירה. מבחינתי שתגשים את עצמה עד כמה שתרצה, אבל שלא תשכח שהילדים הם עבודה לכל הדבר. וכמובן שאני לא מסכים למצב הפוך שבו אני אהיה עקר בית 24/7, אבל כמו שהסברתי גם לא ארצה שהיא תהיה עקרת בית 24/7. אז איפה התשובה שלי בסקר הזה?

olli3

New member
מנהל
למרות שאמרתי שאשיב...

לא הצלחתי, יש שם דברים פוגעים מידי.

olli3

New member
מנהל
רמת צייתנות?

והקביעה שאין שום דבר באמצע. לי לא מפריע שתעבוד, בלי שום התניה. לא מפריע לי מה הסכום שהיא תרוויח בלי שום התניה. זה שישר נותנים לי אופציות שיוציאו אותי שובניסט. יש שם יותר מידי סטיגמות שאי אפשר להתנער מהן דרך השאלון הזה. אין שם שום דבר לגבי תכונות, כאילו שאני בוחר בת זוג רק לפי המראה שלה וכמה היא טובה במטבח ועד כמה היא מוכנה לשרת אותי ולציית לכל מילה שאני אומר. זה פוגע שלשם השאלון הזה מכוון פשוט, כאשר הוא בעצמו מציב לך אישה ככלי שיכול לשמש אותך בחיים ותו לא. כאילו זה מכונה או לא יודע מה. זה פוגע, כי אני לא בוחר בת זוג על פי הקריטריונים האלו וגם אם אני נדרש להרכיב בחורה מושלמת כביכול מהשאלון הזה, זה פשוט לא יכול לקרות כל עוד אין שם שום דבר לגבי התכונות שלה, האישיות שלה וכו'.

מאירה1980

New member
ואו... מסכימה עם אולי.

שאלון שטחי ורדוד. מה זה לעזאזל שיער בורדו?

למעלה