שלום, אשמח אם מישהו יכול לסייע לי בחיפוש קרובי משפחה שנמצאים בחול(ברית המועצות לשעבר)

ornab18

Member
הקשר ניתק לפני 40 שנה.
מחפשים את האחות של סבא שלי, שם הנעורים שלה תהילה ישייב , לסבא שלי קראו בן סירא ישייב , להוריו קראו מליך וחווה ישייב.
היו גרים בעיר מחצקלה בשנות ה70, בכתובת פטצי פסולק.
הסבא שלי נפטר בשנות ה70 ולכן הקשר נותק, יתכן שיתר המשפחה עלו לארץ, לא ידוע לנו, נשמח לקבל כל סיוע בעניין
תודה, רוז

איך את כותבת את שם המשפחה בתעתיק לועזי? ובתעתיק רוסי? האם ידועים שמות של צאצאי אחות-הסבא?

roz161087

New member
היי, לא ידועים שמות צאצאי האחיות וגם לא יודעת מה שם המשפחה הנוכחי
אבל הצלחתי למצוא פרטים נוספים אודותם
יש להם אחות נוספת בשם מרגלית
ואח בשם אלכסיי אשורוב שנפטר לפני כמה שנים היה נשוי לאנג'ליקה , והיו להן 2 בנים בשנות ה90
כולם עלו ארצה בשנות ה90, הם לא נשארו בחול

roz161087

New member
ואח בשם אלכסיי אשורוב שנפטר לפני כמה שנים היה נשוי לאנג'ליקה , והיו להן 2 בנים בשנות ה90
הוא אח חורג ככל הנראה, לא יודעת איך, בגלל זה שם המשפחה שלו שונה

מתי נולד אלכסיי ומתי נפטר (משוער)? היכן התגורר בארץ? איתור הקבר שלו עשוי להיות קצה חוט חשוב.

אני מניחה שנולד בסוף שנות ה60
נפטר לפני עשור בערך
היה גר בחדרה בשנות ה90
לאחר מכן לא ידוע
כדאי לנבור באתר BillionGraves ולחפש רישומים חשודים. כדאי לנסות כל מיני צורות של השם "אלכסיי" (בפרט, אלכס ואלכסנדר). בחלק מהמקרים יש תמונות של המצבות - זה יכול לסייע בקביעת רלוונטיות.

roz161087

New member
כדאי לנבור באתר BillionGraves ולחפש רישומים חשודים. כדאי לנסות כל מיני צורות של השם "אלכסיי" (בפרט, אלכס ואלכסנדר). בחלק מהמקרים יש תמונות של המצבות - זה יכול לסייע בקביעת רלוונטיות.
אני חושבת שזה הוא כי כתוב שם האם: חובו וזה מתאים
יתכן שהוא אח של סבא שלי מאותה האמא
https://billiongraves.com/grave/אלכסיי-אשורוב/23381856
אבל אין לי גישה לפרטים נוספים ,

נהדר! שימי לב שכתוב "אבינו וסבנו", כלומר יש לו צאצאים. כדאי לתרגם את הכיתוב ברוסית, אולי יש שם מידע חשוב.

הצעד הבא יהיה להתקשר לחברה קדישא באשדוד ולברר אם אצלם רשומים בני משפחה הקשורים אליו (בדרך כלל מופיע מי שהביא לקבורה).

למעלה