שלום = באתי לבקר

שלום = באתי לבקר

אמא של נתנאל המקסים בן 8.5 ונעה המקסימה לא פחות בת 5 דקות ל5 תושבי אשדוד אחרי 3 ימי חסד שלחו לנו תזכורת אכזרית כי העסק עדיין לא נגמר עד כה הילדים לא נחשפו כמעט למה שקורה כי היתה פעילות אצלי בעבודה כל יום אז היינו יוצאים מוקדם בבוקר (בלילה לדברי נעה) וחוזרים מאוחר בערב יום א' הם חשו מה זו נפילה קרובה כשזה נפל על גן ילדים לא רחוק מאיתנו נתנאל הלך עם אבא שלו לבקרת נזקים וחזר עם חופן כדוריות ברזל... היום הם אצל אמא שלי - שמעו 3 אזעקות ושמעו 3 נפילות - הורי גרים באזור וכל נפילה באיזור שומעים אצלם בעוצמה דיברתי איתם - הם קצת שיקשקו ורעדו אחר כך - מקווה שהאפיזודה לא תשאיר עליהם את חותמה מחר אין קייטנה במקום עבודתי בת"א - שי שתי אפשרויות - אחת להישאר איתם בבית והשניה לקחת אותם איתי בידיעה שישעמם להם והם יפריעו אמא שלי לא יכולה לשמור עליהם מחר נקווה לימים טובים ושקטים והכי חשוב - בעלי עובד בשדרות...

lital_helmer

New member
גם אני פה

תושבת אשדוד עם ילדון משועמם בן 2.5 שאני מנסה להעסיק כבר יותר משבועיים בבית. מסכן ממש. אני מפחדת לצאת. גם פה הרגשתי אוירה של סוף כשכמה זמן (יומיים+ בערך) לא היו אזעקות. והתחלתי להאמין שאולי זהו... רק שהיום מתוך כאב הראש הנורא שיש לי וכשאני מנסה לנוח במיטה קצת...(אמא שלי פה מעסיקה את החמוד) הקפיצו אותי 2 האזעקות האלה. אוף מה יהיה??

הטיל עכשיו נפל 50 מטר מהבית שלי!!!!

כל הבית רעד מההדף נעה התחילה לבכות נתנאל צעק מפחד והתרגשות כמה דקות אח"כ הבעל והילד ארזו את עצמם והלכו לראות מקרוב... אני? עדיין מרוגשת חשנו היטב בגל ההדף שבא מיד לאחר הפיצוץ - הרגשתי אותו בפרצוף...

lital_helmer

New member
אוי!

אני שמה לב שאנחנו על הכוונת היום. העיקר שאתם בסדר. יש לכם ממ"ד?

בודאי שיש ממ"ד - הילדים מתקשים להרדם

הבעל מתקשר לכל העולם ואישתו לספר שנפל קרוב אלינו גם הנפילה היום א' היתה מאוד קרובה...

ברוריהה

New member
לפי מה שאת כותבת את כנראה שכנה

של מישהו שעובד איתי ... הוא אמר שיום ראשון היה כ 100 מ' מהבית שלהם ...

מן הסתם כן - ממני זה נפל משהו כמו 300-400 מט

אבל בגלל הבתים לא חשנו בהדף הפעם זה אזור פתוח אז ההדף היה חזק וניפץ את השמשות של הבתים ממול והרעיד את הבית שלנו

למעלה