שלום,בקעתי מביצת הדינוזאור שלי

שלום,בקעתי מביצת הדינוזאור שלי../images/Emo9.gif

מעים מאוד,קוראים לי לין אמא ואבא חיכו לי כמעט 6 שנים . הדרך שלהם הייתה לא קלה ,כי אמא תמיד הייתה צריכה לקחת כל מיני זריקות גם בטיפולים וגם בהריון אבל בגלל שאני הגעתי כ"כ מתוקה זה שווה הכל ,ככה אמא אומרת לפחות
הנה אני בהופעת בכורה

וכאן תראו כמה אני מגונדרת../images/Emo68.gif

נראה לי לאמא לא היו בובות לשחק איתם ובגלל זה היא דחפה לי את הכובע המוזר הזה .נו טוב נעשה פרצוף נדהם בשביל התמונה

מעים=נעים,אמא הקלידה בשבילי,צריך ללמד אותה

לעשות הגהה קודם.טוב האמת זה אופייני להודעות שלה

תודה רבה

אוהבת מאוד את קינמון שלך וגם את הרכש החדש ציפור
איפה השיער החלק שהיה לקינמון אני רואה רמז של גלים בתמונה

דורה22

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

לין יפהפיה!!! טפו, טפו, טפו! בריאות ואושר לכולכם. שתזכו לגדלה בנחת. ברוכה הבאה לין חמודה. שתהיי בריאה ומאושרת! ודרך אגב, הכובע מאד מתאים לך, אל תתפלאי. את יפה אז הכל יתאים לך. ככה זה.

איזה מרגשת!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כמה חיכינו לך, לין..... תינוקי, את נקראת כל-כך שלווה. פשוט אחרת. לגמרי. ברוכות הבאות

או יופי,שמרת לי כסא לידך../images/Emo6.gif

אכן השתנתי בהחלט.נו לין פשוט שפרה ושבחה אותי ,היא מוציאה את הטוב ביותר ממני.שלווה,רגועה,סבלנית.נו איך קוראים למילה הזאת......... אמא

טחיא

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif

שיהיה לך רק נחת מלין והתאקלמות מהירה בבית היא מדהימה

אופס שכחתי לציין ,בת 7 שבועות

התאקלמנו מצויין,לאבא של לין המפונק!!! קשה שהיא מתעוררת ב5 בבוקר,הוא לא מבין כמה החיים שלו טובים ביחס לשינה ואז הוא מנדה את עצמו לסלון.
בהתחלה אגב הוא היה מוכן להיות ער 24 שעות לא לפספס אף מבט ותנועה שלה

טחיא

New member
כבר ילדה גדולה ../images/Emo6.gif

גל בן 4 שבועות ולאבא שלו יש שמיעה סלקטיבית הוא פשוט לא שומע אותו בלילה למרות שבלילה האחרון אני פשוט דאגתי להעיר אותו כי הייתי גמורה אז אם להניק עוד לא מצאו דרך שגמרים יוכלו לעשות את זה לפחות מידי פעם שיעזרו בלילה

../images/Emo6.gif כן ,בעלי עשה בזה מאסטר

שמיעה סלקטיבית זו אכן המומחיות גם של בעלי אני לא מעירה אותו בלילה,כי הוא גם ככה לא יעיל.רק כדי שהוא יעבוד קשה כמוני,זה לא נותן לי יותר מדי חוץ מלשמוע אותו רוטן מתוך שינה למה לין בוכה או למה אנחנו צוחקות לנו לפנות בוקר.איך אפשר לראות את החיוכים שלה ולא לדבר לנשק ולאכל אותה? אי אפשר !אז שירטון לו בשקט

מאיו

New member
ברוכות הבאות

מזל טוב להולדת לין. שתהיה בריאה, שלווה ומאושרת

eti22

New member
ברוכות הבאות!

לין מתוקה מתוקה, שתהיה לך הסתגלות נהדרת לעולם ההורות - נשמע שאת עושה את זה לא רע .... שבת שלום! אתי

תודה מקסימה שלי

טוב אני אמא כבר 6 שנים ויותר רק עכשיו יש לי ילדה להוכיח את זה
תודה לאל מלאת אושר בזכות הנס הזו שלי

למעלה