שלום ברי ... מזל טוב

liran lev

New member
שלום ברי ... מזל טוב ../images/Emo9.gif

לרגל פתיחת הפורום החדש, אשמח לבקר בו לעתים תקופות כיוון שמסתורי המזרח מושכים גם אותי. סוף סוף נוכל לקבל עצות מועילות לגבי מקומות, אנשים וחוויות

liran lev

New member
שאלה ראשונה אם כך...

יש לי המון חברים שביקרו באיזורים שונים במזרח... כולם חזרו עם סיפורים נהדרים, תמונות נפלאות ועוד... אבל תמיד ובכל סיפור תעלה הסוגיה של ההיגיינה... מה עושה אדם שחשובה לו ההגיינה ולא רוצה להוציא הון על מקומות מערביים במזרח (ידוע לי שגם לא בכל האיזורים ישנם מקומות כאלה)?

ברוך הבא לירן.....ו-../images/Emo51.gif

בקשר לשאלתך... זה נכון יש מקומות היגיינים פחות ויש יותר... אבל לפי דעתי כל אחד יכול לשמור על היגיינה היכן שלא יהיה זה אומר להתקלח כל יום להחליף לבנים.... (תתפלא יש מקומות שגם את זה לא כל כך קל לעשות) אם למשל אתה מגיע לאכסנייה והסדין מטונף פשוט לישון עם סדין משלך לשטוף פירות וכן הלאה וכן הלאה... הכל תלוי היכן אתה מסתובב ומה אתה אוכל ובכלל בתנאי הסביבה יש גם את הקטע של השירותים שתמיד עדיף לעשות את זה בבול קליעה (כמו בצבא) הרבה יותר הגיניי אין לך מגע עם שום דבר... בגדול זה לא הכי נורא... אפשר לשמור על הגיינה בסיסית בכל מקום מקווה שעזרתי לך ולו בקצת עוד שאלות אתה תמיד מוזמן לשאול... יום טוב ברי

lady_anne

New member
../images/Emo49.gif מהאח הגדול - פורום "טיולים"

בהצלחה ותקוה לשת"פ

למעלה