שלום ואני הכי זקן בטוח , בן 23 שלא.

• פותח הנושא zapw
  • פורסם בתאריך

zapw

New member
שלום ואני הכי זקן בטוח , בן 23 שלא.

-------------------------------------------------------------------- לא אוהב לעבוד ביכלל חוץ מלהיתעסק במחשבים( אני לא החנון הטיפוסי, אני דואג למראה שלי , אוכל נכון ומתאמן כל יום - לבנות שביניהם ,אני גם חתיך )- חוץ מזה אין מוטיבציה ,אדם חסר סבלנות שלא סובל עבודות משעממות שנותנות הרגשה של ביזבוז זמן רציני, השנה סיימתי לשפר את הבגרויות שלי וכניראה יש לי עוד שנה לחכות עד ההרשמות לאוניברסיטות , אני גר אצל אבי עם אח בן 14,המצב הכלכלי על הפנים והוא לוחץ עלי שאמצא עבודה לפעמים יש לו היתפרצויות זעם..,אמא שלי גרה בירושלים וגם המצב שם לא הכי טוב , גם היא לוחצת עלי אנחנו גרים בטבריה וכאן עוד יותר קשה לימצוא עבודה מאחר זאות מין עיר פיתוח - 3 חנוית מחשבים בכל העיר בילבד !! אין פה אפילו קניון ,רציתי לחפש תעסוקה במרכז אבל אין כסף אפילו לאוטובוס ולא נעים לי לבקש את האוטו מאבי , אוולה עכשיו שאני חושב על זה אולי אני יכול לישון באוטו או בחוף הים .. מחכה לתגובות ,ביקורות,הצעות מה שבא...

kiticat

New member
עיצה שלי

ואני עושה ומיישמת את זה בימים אלו, למצוא כל עבודה. להחזיק אותה ולהכניס כמה שיותר שעות כל שבוע. לחסוך כל אגורה. לא לצאת. זה ייתן לך מעין "הון" קטן והתחלתי. וכשאני אומרת כל עבודה- אני מתכוונת לכך. כל חנות, כל משהו. אומרים לך שאין עבודה, תבקש להשאיר פרטים במקרה ומשהו יצוץ....

marysia

New member
../images/Emo88.gif

טוב אתה לא הכי זקן בפורום כי ראיתי יותר מבוגרים ממך כאון חוץ מזה עם הגישה הזאת אני בספק אם תמצא עבודה. אבא שלך צודק לגבי עבודה צריך לעבוד היום אין אפשרות להית בררנים בכלל צריך לקחת כל הזדמנות שמגיע לנסות להוציא ממנה את המקסימום. זה שאתה חסר סובלנות בטוח שלא יעזור לך בחיים וגם לא בעבודה. אולי תעבור לירושלים שם יש יותר אפשרות לעבודה אם אתה יכול לחיות עם אמא. אתה צריך לרצות לעבוד ולא להתפנק כרגע. אבל לפי מה שאתה כותב אני אישית מבינה שאתה לא ממש רוצה רוצה לעבוד.

למעלה