שלום וברכה

ענת 5555

New member
גם אני פה

גם מצטערת שזה הגיע לשם. מקווה שיהיה לנו חמים ונעים.

ענבל30

New member
אני כאן... אבל קצת מבולבלת...

מי? מה? מתי? איך? הפורום הזה מחליף את הקודם? במקומו? בנוסף? למה?... וכמי שממש לא מעודכנת מי נגד מי ואיפה - קצת קשה לי להצהיר שאני "מרגישה בבית". נכון שלא הרבתי לכתוב (תמיד) ונכון שגם לא יצא לי להתעדכן יותר מדי לאחרונה (עבודה חדשה ומינימום זמן פנוי) אבל הקהילה הוירטואלית שהיתה כאן היתה חשובה לי מאוד. תכננתי מפגש - ולמרות שנדחה ובוטל - עדיין יש לי את הרצון להפגש - ועם זאת אין לי מושג למי לצפות כאורחות... מי מחברותי נפגעה? באיזה "מחנה" אני ואיך הגעתי לשם?... (בהגזמה צינית כמובן) חוסר הודאות הזה די מעיק בעיני.
סיטואציה מאוד לא נעימה לי מבחינה חברתית. צר לי... אשמח להסברים (במסר, כי כנראה שכל שאר המשתתפות כאן מבינות עניין)

יסמין@

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif ולשאלותייך

"הפורום הזה מחליף את הקודם? במקומו? בנוסף? למה?..." הפורום הזה אינו מחליף את הקודם ולא זו הכוונה. בפורום הזה המטרה היא להתמקד במיוחד בדיונים על אימהוּת, על גידול הילדים\ות, אנקדוטות, שיתופים וכו'. אין שום מניעה להשתתף ב-2 הפורומים או באחד מהם המוצא חן בעיניך במיוחד. לא חייבים לבחור "מחנה" ולדעתי כדאי לשמור על החברויות בכל הפורומים ולהשתתף בכל המפגשים שיתקיימו. במקום לבחור בגישת או-או (או פורום X והחברות בו או פורום Y והחברות בו) לדעתי עדיף לבחור ב: גם וגם! בהצלחה!

טוב לראות אותך פה ../images/Emo20.gif אין שום צורך

לבחור "צדדים" או "מחנות" או להחרים מקום אחד על חשבון השני. יש מקום לכולם, ממליצה לך לכתוב בכל מקום בו נוח לך

ועוד הערונת...

העיתוי של המפגש שניסית לארגן נפל על בלגן כללי בפורום הישן ולכן מאד חבל אם תקחי את זה אישית...

ליביתי

New member
../images/Emo79.gifעכשיו אני כי ההוא הלך,

עכשיו אני כי הייתי מוכרח התגעגעתי, אז באתי... חסר לכם אידיוט?
חן חן על ההזמנה
מצטרפת להמוני האיחולים של
לכולנו. מי יתן ויהא זה אכן
חדש ומחודש.

למעלה