שלום ושמחה להצטרף לאונרדו היקרה

שלום ושמחה להצטרף לאונרדו היקרה../images/Emo24.gif

ושלום לכולם כמובן,,,,,,,,,,,,,,,,,, אני,,,,,,,,,,,,,אילנה בת רגינה, ושאלותיי הם: א. מתי אסיים עם החובות שלי שמעיקים עליי נורא??
ב. מחפשת עבודה כמזכירה רפואית ובכלל ולא מוצאת,, ג. האם אתאהב אי פעם/זוגיות/חבר.?? תודה ושבוע נפלא אילנה

תכנסי לזרוק רון.....באתר הרונים

ותפתחי רונים...פה אני משתמשת ברונים ככלי התקשור..וזה יוצא מאוד מדוייק כמו שיעידו באי הפורום.... תרשמי לפי סדר ההופעה שלהם את שמותיהם.

הי ...שימי../images/Emo23.gif

- כל שאלה דורשת פתיחה נפרדת..של רונים..בד"כ שלושה רונים.. שאלותייך א. מתי אסיים עם החובות שלי שמעיקים עליי נורא?? ב. מחפשת עבודה כמזכירה רפואית ובכלל ולא מוצאת,, ג. האם אתאהב אי פעם/זוגיות/חבר.?? הרונים שיצאו רדיו ונאודיז מתייחסים לאיזו שאלה...? המשמעות שלהם עשויה להשתנות על פי השאלה כי כל רון הוא חלק ממשפט.. רדיו אומר צאי לדרך ונאודיז הוא רון ההעזה והתשוקה..אין קונטקסט ברור למשפט תשאלי שוב לגבי כל שאלה ואז נראה....

יקירתי,,מקווה שעכשיו זה הובן מבחינתי

לשאלה הראשונה של "מתי אסיים עם החובות יצא
סווילו
אינגוואז
אייהוואז לשאלה השנייה בנוגע לעבודה כמזכירה רפואית ובכלל :
לאגוז
פרת'רו
ג'רה לשאלה השלישית בנוגע לאהבה,התאהבות,,
גבו
ראידו
וונגו מקווה שעכשיו זה ברור יותר, ותודההההההה ענקית, אילנה,

שלום האחת....

לשאלה הראשונה של "מתי אסיים עם החובות יצא סווילו שמש הארה..חום פנימי אינגוואז איזון בין רוחות השמים אייהוואז לכל דבר בעולם מקום ...כולנו רשת..הכל באיזון. >>>לא לדאוג הכל יבוא על מקומו בשלום וגם הצימצום לו את נדרשת כעת הוא חלק משיעור..מצי אותו..ולמדי ממנו לשאלה השנייה בנוגע לעבודה כמזכירה רפואית ובכלל : לאגוז - זרימה (רון המים/ הדרך) פרת'רו - רון האישה החכמה היודעת למצות מצבים לטובתה ולשחק נכון את הקלפים ג'רה - בוא האביב.. >>>ממש בקרוב. בהצלחה לשאלה השלישית בנוגע לאהבה,התאהבות,, גבו - הכל נכתב מראש וגם הקשר לו את מצפה ראידו - צאי לדרך.....(תפתחי לאפשרות של קשר) וונגו - רון העליצות... >>>>נו, מה שאמרתי לך בתקשור..נשמע שהרונים רק חושבים שזה יותר קרוב מבנבואות האחרות שלי...חי

יקירתי,,אני מודה לך על המאמץ../images/Emo24.gif

קראתי כל מילה בשקיקה,,, ונכון מה שכתבת באופן כללי על החובות,,זה יגמר ולומדת מזה המון,,ואז אפתח דף חדש זה בטוח,(מצפה לזה מאד)ונראה לי שרק כשאצא לשוק העבודה אצמח,ואוכל לעמוד בזה, השאר,,,מקווה לאט לאט עם המון אמונה ותחושה טובה בלב, תודה מותק, אילנה,,

למעלה