שלום ותתחדשו על הפורום! מספר שאלות...

שלום ותתחדשו על הפורום! מספר שאלות...../images/Emo101.gif

אשמח לקבל מידע לגבי מספר נושאים: הבהרת פיגמנטציה-אני מודעת לעובדה שאי אפשר להעלימה לנצח, אבל חייבת להיות דרך / תכשיר שיבהיר את הכהות הנוראית הזו שאגב, קיבלתי בתורשה מאבי.... הכהות היא בעיקר במרפקים, בית-השחי, מתחת לעיניים, מפשעות. ביצעתי בדיקות שאינן מעידות על חוסר שינה (למתחת לעיניים) או חוסר בנוזלים/ברזל... זוהי פיגמנטציה תורשתית, בדוק. לכן רציתי לדעת מהן השיטות להסרת/הבהרת פיגמנטציה? הסרת שיער לצמיתות- מהי השיטה המוכחת ביותר כפועלת לטווח ארוך יותר? יש לציין כי יש לי שיערות כלואות (מתחת לעור) ואני מעוניינת בהסרת שיער לצמיתות ברגליים, מעל השפה העליונה (שפם), זרועות הידיים ומפשעות. אשמח לשמוע על השיטות השונות ומה מהן הכי מתאימה לי (בשל עניין השיערות הכלואות והפיגמנטציה) כמו כן, עד שאחליט לבצע את הטיפול להסרת השיער, אשמח לקבל המלצה על תכשיר המסייע בצמיחת השיערות מתחת לעור (בעיקר ברגליים). שמעתי על תכשיר שנקרא "פוליסן" - האם הוא טיפולי/מומלץ? קרקפת שומנית- מאז ומעולם היה לי שיער שמנוני, אך לאחרונה המצב החמיר והוא הפך למאוד מאוד שומני, וככל שהוא יותר שומני כך המפרצים בראשי גוברים והשיער נהיה דליל ודק יותר. אני חופפת את השיער (בכל יום כמובן), ולאחר 5-6 שעות הקרקפת כבר הופכת לסיר של שמן!!! אני לא יכולה לעבור יום אחד מבלי לחפוף כיוון שהשיער נראה ומרגיש כמו מרגרינה שעות ספורות לאחר החפיפה... הדבר הזה מונע ממני לחיות את חיי כרגיל או להיות רחוקה מהבית ממקלחת יותר מ24 שעות. מה הפיתרון? אני נואשת ממש!!! תודה

תשובות

היי הבהרת פיגמנטציה - יתכן שאפשר לעזור .יש טיפולים מקומים שונים המיועדים להבהרה. עלייך לסור לבדיקת רופא עור בקופת חולים. הסרת שיער לצמיתות-כיום הסרת שיער בלייזר היא הטיפול המועדף להסרת שער לטווח ארוך קרקפת שומנית - השתמשי בשמפו המתאים לקרקפת שומנית. את השמפו עלייך לעסות בקרקפת עצמה ולא בשער. בהצלחה.

למעלה