שלום, זקוקה לעצה

dagidag

New member
שלום, זקוקה לעצה

קרובת משפחה של חבר טוב נפטרה והשאירה מאחריה כמות גדולה מאוד של קריסטלים שונים, קלפטי טארוט ומיני דברים דומים. מה ניתן לעשות איתם: האם מותר להשתמש כפי שהם ? האם צריך לעשות משהו איתם לפני שמוסרים ו/או משתמשים? אשמח להכוונה וייעוץ תודה

liat sa

New member
הי דגידג

יש המון אופציות והשאלה העיקרית מה את רוצה לעשות איתם. אם את רוצה להשתמש אני הייתי מטהרת: את הקריסטלים במים ו אור שמש ירח את הקלפים ושאר הדברים בקטורת ו - 2-3 קריסטלים הייתי מניחה לה על הקבר כדי להשאיר לה גם שם משהו שהיא אהבה, אני למשל נוהגת בהלוויות שבהן אני משתתפת לחלק למשתתפים קריסטלים כדי שיזרקו לאדמה של הקבר. אבל זאת אני. אם את רוצה למסור- אז פשוט למסור או למכור ולספר שזה הגיע מאישה שנפטרה ואזי כל אחד שמקבל יטהר את זה עבור עצמו. המון אהבה ליאת ספארק מרכז בנתיב הרוח

dagidag

New member
תודה...

באמת רעיון יפה להניח לה על הקבר מספר קריסטלים... תודה
בקשר לשימוש: מקריאה בפורום הבנתי שיש כל מיני דרכים לטיהור: 1. לשטוף במי ברז ואז לשים בשמש ו/או לאור הירח 2. להשרות במים עם מלח ואז לשים בשמש ו/או לאור הירח 3. לשטוף במי ים ואז לשים בשמש ו/או לאור הירח אז מה הכי נכון ? מדובר בכמות עצומה של קריסטלים, בכל מיני גדלים, האם אפשר להניח את כולם בגיגית עם מי מלח ?! ובקשר לקלפים - איך בדיוק עם קטורת? סליחה על הבורות....

liat sa

New member
טיהור קריסטלים וקלפים

טיהור בקטורת טוב גם לקריסטלים וגם לקלפים להדליק קטורת, לחכות שיצא העשן ואז להחזיק את הפריט בתוך העשן (לפצל אותו מסביב) כך שהפריט יהיה עטוף בעשן הקטורת. מאחר ואת לא יודעת איזה קריסטלים יש, אני הייתי ממליצה על טיהור כזה ולא על טיהור במים. ליאת ספארק סמלסון מרכז בנתיב הרוח

למעלה