שלום, זקוק לעזרה בקשר לאוזניות TV

• פותח הנושא P0P
  • פורסם בתאריך

P0P

New member
שלום, זקוק לעזרה בקשר לאוזניות TV

שמי נדב ואני חירש באוזן ימנית + כבד שמיעה (70-80 אחוז) באוזן שמאלית, אני מרכיב מכשיר שמיעה "מאחורי האוזן". רציתי לשאול על המלצה לאוזניות (כנראה אלחוטיות) לשמיעת שידורי TV ואם אפשר גם לחיבור למחשב (לשמוע מוזיקה). שאלתי כבר בפורום אודיו וקולנוע ביתי ומישהו בשם מרטין המליץ לי על אוזניות סנהייזר מיוחדות בעלי הגברה גבוהה, הסתכלתי בקישורים וראיתי שהזכירו שם את סנהייזר והמליצו עליהם כאל אוזניות בעלי תדרים מיוחדים או משהו כזה שלא מזיקות לאוזן. אני כנראה זקוק לאוזניות מונו ולא סטריאו אבל שיהיה סטריאו למקרה שמישהו אחר ירצה להשתמש בהם
. אז איפה אפשר לקנות את האוזניות האלה? כמה הן עולות? יש מקום שאפשר לנסות אותם? אני רוצה להוסיף שיש לי גם רסיבר בבית אם זה יעזור להמליץ על אוזניות טובות שלא מגיעות עם מגבר (וככה שזה יעלה פחות). ובבקשה תסבירו לי מהו בדיוק "סל תקשורת", נראה לי שכבר נרשמתי לזה במשרד הרווחה ואני מקבל 300 ש"ח לחודש מהם, ראיתי את הטופס הזה שיש בקישורים וכתוב שם שאפשר לקנות מחשב נייד ולקבל על זה החזר? מלא? חלקי? או שאני טועה . תודה רבה מראש.

P0P

New member
האוזן לא נותנת לשמוע יותר טוב?

שאלה מוזרה ואני אסביר אותה. אני כרגע שומע בצורה מסויימת בעוצמה מסויימת, שמתי לב שכשאני.. אני לא יודע איך להסביר את זה ... מכווץ את פניי, עוצם עיניים בחוזקה אז לחלקיק שנייה אני שומע קצת יותר חזק, אני כל הזמן מנסה להאריך את זמן השמיעה היותר חזקה ללא הצלחה
. האם ייתכן שיש לי איזה משהו שמפריע לי או שאולי מדובר במשהו שמוכר לכם ויש לכם אפילו שם לזה?

למעלה