שלום חברים וחברות - אני מגיע היום לחוף געש ..

כפיר 38

New member
שלום חברים וחברות - אני מגיע היום לחוף געש ..

משהו כמו שעתיים - אני יגיע לגעש , אבל עם ידידה שסולדת לצערי מנודיזם ולא מסתדרת עם הקטע , כך שאהיה בקטע הלבוש כנראה , אבל אולי אני ירוץ חחחח לגיחה לקטע הנודיסטי בגעש - כמו תמיד לא יכול לעמוד בפיתוי של להרגיש ערום טבעי ומאושר בעצמותיי וליבי - חשוף לאור השמש , הרוח , והים הנפלא (-: אם תהיו שם או מישהו/י מכאן יהיה שם... בבקשה בבקשה תנו חיוך ואל תהיו קשוחים או שתקנים ומרוחקים כל פעם שאני מנסה להגיד שלום ולחייך ונתקל בחומה בצורה של אדישות ואין מענה שמשאירים אותי כמו כל פעם בהרגשה נוראית - לפחות יש משהו במתחם הפורמלי הנודיסטי הזה בגעש שמקרב בין האנשים ששם והוא הנודיזם והנטוריזם - האהבה לעירום הטבעי והקבלה אותו בין אם הנך רזה-שמן-מעווות-יפה-ומכוער אז לא כל מי שבא לשם ואומר שלום בחיוך ונחמדות ומנסה להכיר או לפתוח בשיחה ובייחוד אם הוא גם מתפשט כליל - סוטה ומאנייק ומטרידן - ההיפך ... תהיו נחמדים לשם שינוי כי רק חוויות לא נעימות יש לי מהמקום! חוץ מקומזיץ מדליק שערכנו במיפגש שם ביום שישי והבאתי בירות למצב רוח אם אתם זוכרים כבר מי אני חחחח - אז יאללה ושיהיה לנו חג מאושר ובכלל...

המענג13

New member
מחפש שותפים למחר בגעש.

שלום לכל הנודיסטים. מחר אני מגיע לגעש מכיוון הרצליה בהליכה כיפית ורגועה ,אני אצא מוקדם בבוקר ואגיע להרצליה (חוף סידנא עלי) ומשם אצעד בעירום לגעש. אני מחפש בחורים ובחורות שרוצים/ות להצטרף אליי, לבסוף אתיישב בגעש ואהנה מהטבע הנהדר שלנו. מי שמעוניין יכול ליצור איתי קשר במייל[email protected] שיהיה חג שמח לכולנו.

כפיר 38

New member
יודע מה... אם יש בנות שיצטרפו...אני מגיע גם -

כל הקטע שבא לי חבורה של בנים ובנות ביחד נודיסטים שמקבלים את הגוף הטבעי שלהם איך שהוא נראה ולא מתביישים!!! אם יהיו פה בחורות שלא מתביישות וגם בנים - אני יגיע מפתח תקוה ויכול לאסוף איתי גם 3 נוסעים לחוף געש!!! אבל הגיע הזמן שנחבור לחבורה גדולה ושמחה ונלך בסבבה לחוף הזה בכיף !!! בוא נקבע שעה שנהיה שם בוף או שמי שרוצה להצטרף אליי לנסיעה לשם מוזמן/ת להודיע לי במסר האישי או במייל שלי [email protected] ואני מאוד ישמח אם תתווצר חבורה מעורבבת

למעלה