שלום חברים

באבא2000

New member
שלום חברים

אני לא גר בארץ, אבל לפני כמה חודשים רכשתי כאן חד אופן. הבעיה היא שאין לי במקום מגוריי מסדרון וקשה לי ללמוד לנסוע. בעוד כחודש אני חוזר ויש לי כמה שאלות - האם יעשו לי בעיה במכס בגלל החד-אופן? שאלה שנייה, איפה לכל הרוחות הברקסים???
שלכם, באבא הגדול

macman

New member
הנה כמה תשובות...

לגבי מכס, חד-אופן (כמו אופניים) אינו חייב במכס, אך חייב במע"מ (17%) לגבי בעיות בהכנסתו ארצה, אני לא בטוח, אבל אני מניח שאין סיבה שיעשו בעיות, כי חד-אופן לא עולה יותר מ-200 דולר, שזה תצרוכת אישית... אני מניח שלא קנית חד-אופן ב-1000$... בכל מקרה, אני הייתי עובר איתו על העגלה למעלה (מוצג כהלכה), כך שבמידה ומישהו חשב שאתה מנסה להבריח אותו, תצא נקי ולא כאילו החבאת אותו, או משהו כזה (דעתי בנושא). הברקסים, כמו שאולי כבר הספקת ללמוד אם אתה רוכב (או לומד) כבר כמה חודשים, נמצאים בשרירי הרגליים... ככל שתהיה מיומן יותר, כך תבלום טוב יותר, ומהר יותר... בכל מקרה, נשמח להכירך טוב יותר כאשר תחזור (או אפילו מרחוק)... באיזו מדינה אתה נמצא כרגע? איך שוק החד-אופן שם? איך האוכלוסיה מגיבה לנושא? האם יש רוכבים באזור בוא הינך מתגורר? עודד.

באבא2000

New member
תודה בן אדם

אני בצרפת, אבל לא יודע כל כך לגבי הרגלי חד אופן כאן בארץ. אני יכול להגיד לךם בוודאות שזה היה כמו חיידק שנדבק לי כי הגעתי לכאן ען כסף וזמן פנוי (מי אמר - "כשיש אישה עובדת, אין בעיות?") בכל אופן רכשתי בחנות של ציוד לקוסמים/ליצנים ולא יכולתי להתאמן. כן, אני מניח שהרגלים יעזרו עם הברקסים. עכשיו נשאר רק להתאמן להתאמן להתאמן. חוץ מזה אח שלי, שהחלום שלי זה להגיע לארץ ולצאת בחדר מקבלי הפנים של נתב"ג של החד אופן ולעשות בו זמנית ג´אגלינג (את זה אני כבר יודע) ושכל הכוסיות שבאו לקבל פנים של מכוערים אחרים יבואו אליי ויחיד נוריד כמה ראשים, ומי יודע - אולי מישהי גם תתן לי ראש (באנגלית, אחי, זה נשמע הרבה יותר טוב). זהו

macman

New member
בהצלחה... תגיד לי כשאתה מגיע,

אני אארגן לך גם קבלת פנים על חד-אופן, מבטיח, אני אנסה לארגן עוד כמה אמיצים...

למעלה