שלום חבר`ה,אני חדש פה..

ד נ י19

New member
שלום חבר`ה,אני חדש פה..

לפני חמש שנים בערך ניסיתי לפתוח פורום ליו 2 ולא עלה בידי.. על כל מקרה זה חזק מאוד שיש פה בישראל אנשים שאוהבים יו 2,אני חשבתי לפני שעליתי לישראל `מי מכיר אותם בישראל..?` --ועל עצמי:אני בחור ישיבה חרדי בן 20,גר בירושלים,וקוראים לי דני בראון. אגב,ראיתי הודעה של מישהו שהתלהב והתנשא על כולם שהוא טס במרץ להופעה,סתם שתדע! אני ואחי היינו בשלוש הופעות שלהם באירלנד(ליד גרמניה,איפה שהייתי חי..ולכן היה קל לנסוע לשם)אז אם אני לא מתנשא אז אין סיבה שגם אתה תתנשא!זה לא מתאים ! אגב.הכרטיסים הבאנו בחינם כיון שאדם ק` מגיע ממשפחתנו-ולכן אפילו שאני בחור ישיבה שזה פלא להרבה ממכם אני קשור ללהקה הזאת אפילו שזה נראה סותר מהסיבה הזאת שאדם מגיע ממשפחה שלנו.. (אגב למי שלא ידע אז שתדעו שההורים שלו גרים בישראל,ויש לו פה אח שמתגורר כאן)..אה ועוד דבר אני למדתי את התוים של כל השירים שלהם בבס וחשמלית אז מי שרוצה עזרה בקורדים וכו` אז אשמח לעזור..תשלחו תגובות כמה שיותר..בייי

מה לעזעזל?.....

זה משהו שאני לא מכיר ואני מכיר את הלהקה הזאת מספיק טוב מאז 92', אדם ק' ממשפחתך..., כן בטח...

ד נ י19

New member
יובל

אתה יכול לא להאמין..לא ביקשתי ממך..כבר עברנו את הגיל שלך..הא.ודרך אגב,אני מכיר את יו2 עוד לפני 92`..

psychocandy

New member
נו מה זה פה, תחרות?

כנראה זה ההרגל שלי בתור מנהלת מהפורום השני, אבל אני באמת לא אוהבת את הקטעים האלו עזבו אתכם משטויות, העיקר שכולנו אוהבים את הלהקה. חבל לריב סתם. מה זה משנה אם אתם מכירים את הלהקה לפני 92, אחרי 92, בכמה הופעות הייתם.... חבל על האנרגיה, לא?

ד נ י19

New member
אממ

יש צדק בדבריך אבל כשהוא בא להכחיש מציאות זה טיפה מעצבן.את לא חושבת?

דווקא שמעתי

פעם נראה לי בתכנית של גיא פינס, שיש לאדם ק` משפחה בארץ. אז למה לסתור סתם. לא יזיק קצת לתת אמון באנשים.

steelwater

New member
ברוך הבא

מה נשמע? מצטערת שלפני 5 שנים לא על בידך להיות בפורום U2 ישראלי אבל היום יש כבר לפחות 3 שמתפקדים! הנה עוד אחד מעולה שמאד כדי לך להיכנס אליו http://hydepark.hevre.co.il/hydepark/forum.asp?forum_id=1095 הסיפור עם אדם קלייטון נשמע קצת מפוקפק... אבל זה אל משהו נגדך, זה פשוט סיפור מוזר כזה וקשה להאמין אבל יכול להיות שזה באמת
מה, הוא יהודי?! ובאמת בסוף זה הפף להיות ויכוח של "מי הכי טוב" למרות שדווקא בהתחלה אמרת שזה לא בסדר שהוא התנשא, אבל לא חשוב...

ד נ י19

New member
כעיקרון..

רציתי להסביר לו שלא יפקפק במה שאני אומר כי כבר עברנו את הגיל הזה של שקרים ..חוצמזה כדאי לך לברר את זה שאדם יהודי ..הגם שיש לו אח שגר כאן במושב תפרח וגם זוג הורים..

steelwater

New member
חחחח

אני בטוחה שלאדם יש זוגים הורים
סתם...
אני אעשה בירורים! בכל מקרה אתה ברוך הבא פה. אז תהנה וספר לנו מה האלבום האהוב עליך וכמה מהשירים האוהבים עליך וקצת על עצמך.

OrlyNL

New member
אני גם מכירה מישהי בארץ

שהיא קרובה רחוקה של אדם. אבל מפה ועד הורים ואח? נראה לי "קצת" מוגזם... בכל מקרה, ברוך הבא לפורום

steelwater

New member
וואלה

ואז הוא לא היה מבקר פה הרבה עם ההורים שלו ואחיו היו פה?! ובטוח הם היו באים להופיע בכל סיבוב פה...

למעלה